Skocz do zawartości

Błędy - u8


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie pisać nic na tem temat, ale po zmianie wielkości pól normalnie **** mnie strzela! Jedną planetę kolonizuje już ponad tydzień a wartości nie są nawet zblizone do tych co były kolopnizowane przez zmianą. Wielkość pól a temperatura ma rozrzut jak ruska katiusza. I chyba nie jest to tylko moje zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać nic na tem temat, ale po zmianie wielkości pól normalnie **** mnie strzela! Jedną planetę kolonizuje już ponad tydzień a wartości nie są nawet zblizone do tych co były kolopnizowane przez zmianą. Wielkość pól a temperatura ma rozrzut jak ruska katiusza. I chyba nie jest to tylko moje zdanie....

 

Potwierdzam, znaleźć 370 pól na 7mce to chyba trudniej niż trafić szóstkę w totka teraz. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie chodzi mi o to. Generalnie kolonizuje 13. Pola od 100 do 160 temperatura ok -60 stopni. A jak Planeta trochę większa to temperatura w okolicach 0  .... masakra!

 

  :omg: chyba jaja sobie z nas robisz  :lol: 

 

obecnie największa kolonia to 370 pol, po zmianie nikt nie dostanie wiekszej - przynajniej tak zrozumialem z tego co deusx pisał, wiec teoretycznie wszyscy mamy rowne szanse, ale wiadomo jak to jest;

- pod to zadanie najlepiej kolonizować na początku, mając z 15 slotów

- są osoby które zrobią zadanie na starych zasadach

- miało nie być tego zadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja to sobie chyba Ty robisz.

 

Przed zmianą maksymalna ilość pół na 13 pozycji w układzie jak wiesz była 220 i bez problemu kolonizowało się planety od 215 pól i temperaturą poniżej -90 stopni Celcjusza i abyś nie musiał liczyć 215 pól z 220 to jest ok 2%.

Po zmianie niby jest 270 pól. Spróbuj skolonizować planętę o ok 2-3% mniejszą niż max (czyli 260 pół) i temperaturą poniżej -90%. Powodzenia.....

 

To co sie dzieje na tym serwerze zaczyna być niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę takiego problemu , jak nie którzy. Przy 16 planecie waliłem multum kolonizatorów ale udało się mam 21 planet. Kolonizacja to jest loteria ja się nie dziwie że macie problemy jak chcecie wielką planetę i do tego zimną.:] Śpieszcie się bo was Święta zastaną a wy bez kąpletu planet. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja to sobie chyba Ty robisz.

 

Przed zmianą maksymalna ilość pół na 13 pozycji w układzie jak wiesz była 220 i bez problemu kolonizowało się planety od 215 pól i temperaturą poniżej -90 stopni Celcjusza i abyś nie musiał liczyć 215 pól z 220 to jest ok 2%.

Po zmianie niby jest 270 pól. Spróbuj skolonizować planętę o ok 2-3% mniejszą niż max (czyli 260 pół) i temperaturą poniżej -90%. Powodzenia.....

 

To co sie dzieje na tym serwerze zaczyna być niepoważne.

 

wiec zwracam honor myślałem ze kolonizujesz 160 pol i -60, tak napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.