Skocz do zawartości

zadania zniszcz


Emins

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym o wprowadzenie zmianiy w zadaniach niszczenia moonów największy moon jaki widziałem to niecałe 9k gram na u3 więc chyba tam można się spodziewać największych moonów więc jak ja mam wykonać zadania których nie da się wykonać to raz a 2że na takiego moona trzeba by ~ 1.000.000.000 gs-ów i i tak mamy 93% szans na suksec ale i 18% na także gs-y znikną więc może wprowadzić by zniamy i operować na ilości a nie wielkości niszczonych moonów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadania z moonami 9.9 akurat jest w porządku, nieporozumieniem jest natomiast "Zniszcz 100 księżyców o średnicy co najmniej 5.000" to zadanie było chyba wprowadzone jak powstawały moony 5k zamiast 3k- jak jest teraz. Już prawie rok od czasu powstania uni, tutaj macie moje staty, coś tam grałem, parę moonow zdjąłem a z prostego rachunku wychodzi ze gdyby tendencja sie utrzymała to zrobię to zadanie za 5 lat:

Flota zniszcz: 8
Ilość zniszczonych księżyców ogólem: 574
Ilość zniszczonych księżyców o średnicy co najmniej 4.500: 23
Ilość zniszczonych księżyców o średnicy co najmniej 5.000: 23
Ilość zniszczonych księżyców o średnicy co najmniej 6.000: 22
Ilość zniszczonych księżyców o średnicy co najmniej 8.000: 2
Ilość zniszczonych księżyców o średnicy co najmniej 9.000: 1
Ilość zniszczonych księżyców o średnicy co najmniej 9.900: 1

 

moze faktycznie zamiast 5 mogły by być 2-3 bo coś mało ich jest na uni

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że ludzie oleją kwestię wielkości moonów i będą robić same 3.000.

Moon 5k kosztuje grosze, a już takie 10kk GŚ się w niego bez ryzyka nie wbije. 6k moon i 50kk ma 10% na stratę. Także przecież warto je robić.

Może po prostu jest tak mało flociarzy, że i moonów mało.

 

A moona 9.863 na samym początku sam sobie zrobiłem mimo, że floty nie mam. Tak żeby nie było, że nikogo na to nie stać.

Taki księżyc wydaje się drogi do zniszczenia, ale stworzenie go jest znacznie droższe.

A to, że potrzeba 15 kkk GŚ by go zniszczyć bez ryzyka jest celowym zabiegiem, aby zbyt bogaci nie mogli sobie śmigać po wszystkich moonach na całym uni bez szans na utratę GŚ.

Takich moonów zwyczajnie nie można niszczyć niczym nie ryzykując.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dal pomysla ze jak  nac smiecie jak  wtopisz w  misji atakj to  masz szanse pozbierac a jak  lecisz  na niszcz to  jak  stracisz gsy to nawet zlom nie ma  lecisz niszczyc to niech bedzie 50% zlomy jak ci gs  spadnie 

 

 

SZEFIE ZMIE TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty są tak obliczone by stracić właśnie 100%. Jeśli chcesz złomu z niszczenia moonów musiałbyś się liczyć ze zwiększeniem liczby GŚ potrzebnych do niszczenia.

Ale to by było bez sensu - rezultat taki sam tylko PZ trzeba zbierać. Innymi słowy prosisz o zmniejszenie kosztów niszczenia moonów, co raczej nie nastąpi. Prędzej zostanie to utrudnione przez min. próg 15% czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gałąź ta zostanie na uniwersum 8 całkowicie zmodyfikowana, niektóre zadania również z innych gałęzi. Lepiej nie dawać zadania w ogóle, niż ma one czekać na wykonanie z dużą nagrodą.
W zamian tego dać kilka wykonalnych z mniejszą. Po tamtejszych zamianach wejdzie wszystko na pozostałe uniwersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.