Skocz do zawartości

Uniwersum 8 - wygraj 200 zł - polecaj reflinkiem


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Ani słowa wspomniane o tym że multi nie można mieć a teraz 3/4 osób za multi dyskwalifikacja...

 

Jesteś kolego poważny ? To mogę sobie 1000 kont założyć z własnego komputera i mam zgarnąć nagrodę główną ? Ponadto pragnę przytoczyć twoje PW, gdzie wyjaśniasz konta 'lolek' i 'lolek8', gdzie gracz oferuje założenie jeszcze jednego konta z telefonu, w zamian za profity w innej grze, za twoją zgodą (na co się zgadzasz)...

Dyskwalifikacja jest w przypadku, gdzie przynajmniej połowa kont jest odrzucona.

Zagraniczne IP jest nie do wykrycia przez nas jako prawidłowe lub proxy.

Brata siostrę namówię i OK, ale jak na 6 kont, 2 są z tego samego IP, 2 również te same, ale inne niż poprzednie to nie można tego zaliczyć.

Dziwny jest tak fakt, że u niektórych przodują kobiety, mail przykładowo kamilamalinowska@gmail.com, a drugie konto (nazwa w ogóle inna) kamila.malinowka@gmail.com. A większość z nich (maile) w ogóle nawet nie istnieje, co świadczy o jasnym kombinowaniu gracza. Sprawdzam dokładnie, dlatego trwa to DŁUGO.

 

W losowaniu pendrive każdy weźmie udział (z przynajmniej jednym kontem), ale do głównej nagrody jest ostra segregacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deu mam mnostwo znajomych w angli i irlandi  i jak zaloza konta chocby  zeby mi pomoc wygrac to juz mam dyskfalifikacje czy mam im kupic polskiego neta?? to jest smieszne  sam  tez zmieniam operatora neta na czeskiego b jest tanszy  i tez jak zaloguje sie na u8 z czyjegos reflinka  to zostanie zdyskfalifikowany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jesteś kolego poważny ? To mogę sobie 1000 kont założyć z własnego komputera i mam zgarnąć nagrodę główną ? Ponadto pragnę przytoczyć twoje PW, gdzie wyjaśniasz konta 'lolek' i 'lolek8', gdzie gracz oferuje założenie jeszcze jednego konta z telefonu, w zamian za profity w innej grze, za twoją zgodą (na co się zgadzasz)...



To policz ile ja tych multi miałem na te 40 osób bo więcej jak 5 to chyba nie znajdziesz.

 

 

 

 


Brata siostrę namówię i OK, ale jak na 6 kont, 2 są z tego samego IP, 2 również te same, ale inne niż poprzednie to nie można tego zaliczyć.

 

 

A co ty myślisz, że ludzie mają neta w domu od 5 różnych dostawców ?? Tym stwierdzeniem sam zmyliłeś ludzi z tymi multki kontami bo nie mówię o tych którzy specjalnie zakładali z jednego IP myśląc, że im to przejdzie ale zmyliłeś tych którzy mieli po 3-5 kont multi bo o to nie było łatwo jak baza była ogólna. Było słowem wspomnieć to by się uważało gdzie się wstawia reflink ale lepiej teraz wytknąć błędy innym niż samemu się do niego przyznać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko powiedzieć że nie oszukiwałem przy tym konkursie. Uczciwie wysyłałem ludziom na facebooku linki jeden po drugim. 2 mogą być po czasie bo czasu było mało. Jeden z zagranicznego IP... i co z tego? Nie mozna miec znajomych z zagranicy?

 

 

Po prostu nie oszukiwałem i z tego co widzę prawidłowo załozone jest 7 kont. Czyli jak narazie mam 2 miejsce o ile rusinmichal nie okaze sie oszustem, wtedy byłbym zwyciężca.

 

Chciałbym prosic o sprawdzenie moich kont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica, jak ma 5 kont, w tym 3 multi to zostają mu dwa. Tak czy inaczej nic poza losowaniem (do którego będzie kwalifikowany) się zaliczy.

Stwierdzenie było ogólne, a te same IP jest dla nas nieosiągalne do sprawdzenia.

 

 

Sarius, sprawdzimy ponownie twoje konto. Jeżeli uważasz, że ty również chcesz ponownej kwalifikacji napisz, weryfikacja nie jest jeszcze zamknięta. Podaj nam źródła twojego wysyłania reflinka, to na pewno ułatwi weryfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna statystyka:

 

rusinmichau - 12 osób poprawnie zaliczonych

qwerty - 4 konta

Sarius - 2 konta

Ziomekf - 2 konta

Goku - 2 konta

NeverForgotten - 2 konta

karaluch - 1 konto

tcokastet - 1 konto

hadriano - 2 konta

Korsarz - 2 konta

ad0n - 1 konto

Syberiusz - 1 konto

klimej92 1 konto

Armed - 1 konto

Nyja - 1 konto

Sienio - 1 konto

sH3ep - 1 konto

azazel - 1 konto

smakosz - 1 konto

mietek - 1 konto

 

Jeżeli twoje konto nie pojawiło się na liście, oznacza to, że zostałeś zdyskwalifikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość karaluch

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że losowanie pendrivea, odbędzie się po zareklamowaniu (za pomocą reflinka) kolejnego, w kolejności, uniwersum numer 23.....    :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienie, drogą losowania pendrive wgrywa: Goku

Dane do wysyłki proszę przesłać przez prywatną wiadomość bądź na emial (ogamtest@gmail.com).

 

 

Dodano 11.07.2014

Niestety z przyczyn technicznych nagroda nie można zostać wydana.

W wyniku kontroli UC uznano, że ten element konkursu jest niezgodny z przepisami o ustawie o grach hazardowych.

Bardzo przepraszamy i obiecujemy, że następne konkursy będą realizowane w oparciu o w/w ustawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Deus muszę to napisać, bo chyba nikt nie ma odwagi...

O czym Ty mówisz? Chłopie, gdybyś chciał wysłać pendriva to byś to zrobił już dawno. Najpierw czekałeś miesiąc z losowaniem, później jak wylosowałeś kogoś to nagle ,,Nie możesz wysłać" Pewnie, że możesz... Zrób mi przelew na pendriva to wyśle go wygranemu i w 4 literach będę miał UC, bo mam taką zachcianke, żeby jako osoba prywatna wysłać komuś pendriva. Ty też jako osoba prywatna możesz to zrobić i nic im do tego... 

Jestem jakoby w teamie jako grafik, zawsze staram się pomagać, sam wychodzić do deusa z inicjatywą pomocy.. ale jak widzę jak gracze są robieni w [*****] to mnie krew zalewa... mimo, że z konkursem nie mam nic wspólnego bo nawet nie brałem w nim udziału.

Lecisz w kulki tym razem, ale jak chcesz. Gracze to zapamiętają. Bądz pewny!

 

Edit:

 

Deus jest wiele opcji na dostarczenie nagrody. Gdybyś chciał mógłbyś zamówić pendriva online w sklepie internetowym lub allegro i adres przesyłki ustawić na wygranego. Nikt i nic by się nie dowiedział. Tak samo możesz to zrobić tak jak pisałem wcześniej. Niech pendriva wyśle osoba nie związana z grą i po problemie. Albo wyślij paczkę na inne dane. Opcji dziesiątki tylko trzeba chcieć.

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za opóźnienie, drogą losowania pendrive wgrywa: Goku

Dane do wysyłki proszę przesłać przez prywatną wiadomość bądź na emial (ogamtest@gmail.com).

 

 

Dodano 11.07.2014

Niestety z przyczyn technicznych nagroda nie można zostać wydana.

W wyniku kontroli UC uznano, że ten element konkursu jest niezgodny z przepisami o ustawie o grach hazardowych.

Bardzo przepraszamy i obiecujemy, że następne konkursy będą realizowane w oparciu o w/w ustawę.

 

 

Hmmm...jakis pryma aprylis mamy czy co ?

Chyba ze to jakis kabaret ?

[wymoderowano]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Deus skoro konkurs uważasz za podlegający ustawie o grach hazadrowych więc mam kilka pytań.

W ustawie dotyczącej gier hazadrowych możemy wyczytać:

 

Art. 29a.
1. Zakazane jest urządzanie gier hazardowych przez sieć Internet.
2. Zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet.
3. Zakazy określone w ust. 1 i 2 nie dotyczą urządzania zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie udzielonego zezwolenia.

 

Idąc Twoim tokiem rozumowania złamałeś prawo. Dalej... :

Gier hazadrowych nie można reklamować, a Ty umieściłeś reklamę w internecie więc kolejny przepis złamany.

 

Mogę się mylić(Proszę mnie poprawić) ale deus jedne przepisy Ustawy o grach hazadrowych przestrzegasz, a inne obchodzisz bokiem jak Ci pasuje. Śmierdzi mi to ściemą wiesz? Ale to moje osobiste zdanie, reszcie graczy zostawiam wolną rękę.

W ogóle jak konkurs na forum takiej gry może podlegać ustawie o grach hazadrowych? 

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się wam, bo samemu ciężko mi uwierzyć w taki absurd, jednak na potwierdzenie moich słów w załącznikach daje do wglądu dokumenty z kontroli celnej. Również pragnę poinformować, że to urzędnik państwowy zabronił mi wysyłki (nie jest to mój wymysł).

Na pewno z wygranym użytkownikiem dogadamy się, aby każdy wyszedł z uśmiechem, a reszta nagród zostanie rozdana zgodnie z wcześniejszymi zasadami. Problem dotyczy jedynie losowania pendrive. Polskie prawo zabrania losowania czegokolwiek i gdziekolwiek.

 

Następne konkursy będą organizowane już w sposób, który mi wytłumaczyło dwóch sympatycznych kontrolerów. Konkurs ten został poddany jako łamiący prawo (tylko cześć losowania pendrive) i będzie najprawdopodobniej ukarany mandatem (lub umorzeniem).

Kraj przyjazny obywatelowi...

 

 

001.jpg 002.jpg 003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w tym kraju nie mają co robić tylko po forach małych gier śmigać i pilnować by nikt bezprawnie nie dostał pena. Kto wie jak niebezpieczne informacje mogłeś na nim komuś przekazać.

 

Ciekaw jestem czym w takiej sytuacji jest Lotto?! Jakby nie patrzeć tu podajemy nicki tam liczby, następnie tu nicki a tam liczby są losowane.

Jeśli tamtejsze metody nie są grą hazardową to zamiast nicków na przyszłość losuj numerki -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję się udać do radcy prawnego, bo pewnego rodzaju losowania są legalne - np. losowanie gier czy w ogóle przedmiotów. Chodzi tutaj o brak szkodliwości społecznej itp. Jeśli organizator "losowania" nie ma korzyści z niego (napisz komentarz a weźmiesz udział w losowaniu..) albo w ogóle uczestnicy konkursu nic nie płacą, to mogą ciebie w 4 litery pocałować. Była taka sprawa dotycząca zbiórek pieniędzy w necie i polecam nawet zapytać się Konrada Daniela z kanału PodziemnaTV - z pewnością po nawiązaniu z nim kontaktu doradzi co zrobić jeśli nie masz innej możliwości. Wyczytałem jak wyglądał konkurs, więc teraz kwestia wczytania się co to są gry hazardowe - ale czy hazardem jest coś, w co nie inwestuje się w ogóle pieniędzy? ci celnicy mieli narąbane w głowach jeśli faktycznie dokonali jakiejś kontroli u ciebie. Czy podrobiłeś ssy czy nie, to już inna sprawa, ale w POrąbanej POlsce Tuska wszystko jest możliwe - dlatego wybierajcie dalej tych skur..czybyków, złodziei i oszustów oraz oszołomów zarówno z PO jak i z PiSu oraz im podobnych. Liczę na to, że JKM z Nową Prawicą lub ewentualnie Ruch Narodowy zrobi porządek z tym bezsensem. Przydałby się w polskim rządzie Paweł Kukiz, Wojciech Cejrowski, JKM, Konrad Daniel, Mariusz Max-Kolonko oraz gościu z filmiku na YT "Nie interesujta się" (dotyczącym wyborów do PE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Nie wierze w co widzę! Deus Zwracam honor. Co za kraj. Udupić człowieka na każdym kroku,

Mimo wszystko mam nadzieje, że sprawa rozwiąże się pozytywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o urzędników czy o przyczepianie, każdy wykonuje swoją pracę.

Ustawa hazardowa została napisana w 3 dni, dlatego wychodzą pewne tego ewenementy. Tak czy inaczej nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, a całej afery by nie było, gdyby nikt tego nie zgłosił (osoba ta zapewne to czyta, więc miej świadomość, że takim zachowaniem szkodzisz tylko sobie jako obywatelowi tego kraju, bo niszczysz polską gospodarkę, bo to my, mali przedsiębiorcy płacimy podatki. A jak polak polakowi będzie szkodził, to każdy ucieknie tam, gdzie będzie czuł się bezpieczniej, a ty na starość emerytury nie dostaniesz, bo nie będzie na to pieniędzy).

Gdybym miał świadomość takich przepisów, losowania by nie było. Ponadto kontrolerzy byli bardzo przyjemni, wszystko wyjaśnili i pomogli załatwić całą sprawę formalnie (choć ta jeszcze trwa).

 

Temat uważam za zamknięty, nie ma co dalej spamować (wszystkie nagrody zostały rozdane, poza pendrive).

 

Pozdrawiam i obiecuję w sierpniu kolejny konkurs, który będzie zawierał kilka pendrive'ów (już bez losowania :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.