Skocz do zawartości

Uniwersum 8 - wygraj 200 zł - polecaj reflinkiem


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
 

Ogłaszamy konkurs na najbardziej efektywną reklamę uniwersum 8!

Do wygrania 200zł realnej gotówki !

 

Co trzeba zrobić ?

Użyj swojego reflinku (w podglądzie) i wyślij znajomym, wklej na forum czy na swoją stronę - gdziekolwiek się da.

 

Jeżeli ktoś kliknie w twój link, zostanie zapisany i w momencie rejestracji dopisany do twojego licznika.

Ten, który nakłoni najwięcej osób do rejestracji w dniu startu uniwersum 8 (1 czerwca 19:00 do 2 czerwca 20:00) wygrywa 200 zł.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno coś zareklamować. Dlatego celujemy w "pocztę pantoflową".

Rozsyłając link byle komu i byle gdzie będziesz miał(a) wejścia (lub nie), ale o osób, które się zarejestrują prawdopodobnie wcale nie będziesz miał(a). Dlatego zakładamy, że osoba, która wygra będzie miała nie więcej niż 15-20 osób. Tym samym każdy ma szansę na wygraną, namów swoich znajomych, przyjaciół, brata - siostrę - każdego do rejestracji.

 

Ponadto każdy, kto będzie miał więcej niż 3 osoby dostanie 20 astatów (na dowolne uniwersum).

Każdy, kto będzie miał choćby jedną osobę, weźmie udział w losowaniu pendrive 32GB (jeżeli budżet nam pozwoli kupimy ich więcej, do 10 maksymalnie).

 

Regulamin:

http://ogam.online/og_reg.docx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

Przepraszam za opóźnienie, ale do późna sprawdzałem linki, ponieważ czołówka została prawie w całości zdyskwalifikowana.

 

 

miazdzka -  dużo multi, dużo fikcyjnych kont (np. bojowymag,dupadupa,pifpaf,lolek,lolek8) - dyskwalifikacja

rusinmichau - wynik opiewa obecnie około 15 osób, niektóre konta są bardzo podejrzane. Trwa dokładna weryfikacja...

MrEko - prawie wszystkie konta z tego samego IP - dyskwalifikacja

Ziomekf - 2 konta

Goku - 2 konta

karaluch - 1 konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, co z neverforgoten czy tam podobnym nickiem, na stronę ogam nie wchodziłem pare miesięcy? Jedynie co na forum i wszedłem z jego refa, co się z nim stało. znajomy z teamspeaka artims też sie z tego zarejestrował co prawda szybko przestał grac, ale to nie jego wina gra została polecona nowej osobie bezpośrednio. Jeżeli pominięcie mnie jakoś mogę przyjąć to jego w żadnym wypadku bo nigdy nie grał w ogam a po prostu gra mu się nie spodoba. Proszę o sprawdzenie ponowne bo mam wątpliwości co do poprawnej weryfikacji z tego względu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


MrEko - prawie wszystkie konta z tego samego IP - dyskwalifikacja

 

Napisałem kiedyś wiadomość tego typu:

"Mam pytanie. Jak jest z poleconymi graczami? Tam gdzie mieszkam 99% osób korzysta z internetu radiowego i każdy ma to samo IP. Nie dostanę bana za Multi konto?"

 

To komu miałem wysyłać linki? Rozestałem wszystkim znajomym a moja wina, że większość koszysta z alfanetu i wszyscy mają taki sam adres IP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być dużo multi kont jak graczy szukałem na grze World of Warcraft każdy gracz zakładam mi po jednym koncie bo spisywałem ich nicki... a co do nazw kont to nie wnikałem jakie kto daje...

 

 

Edit:
Co do multi konto to pewnie kilka osób zalogowało się na drugą postać bo mieli łatwa kasę... ale to zaledwie może 2-3 nie więcej..

Widać że szkoda było trudu w to włożonego bo mimo uczciwej pracy i tak udowodnili ci że oszukiwałeś...

Edytowane przez miazdzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kiedyś wiadomość tego typu:

"Mam pytanie. Jak jest z poleconymi graczami? Tam gdzie mieszkam 99% osób korzysta z internetu radiowego i każdy ma to samo IP. Nie dostanę bana za Multi konto?"

 

To komu miałem wysyłać linki? Rozestałem wszystkim znajomym a moja wina, że większość koszysta z alfanetu i wszyscy mają taki sam adres IP?

 

Bana za multi konto nie.

Ale do konkursu również nie mogę Cię zaliczyć, bo nie jestem w stanie zweryfikować poprawności tych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym każdy ma szansę na wygraną, namów swoich znajomych, przyjaciół, brata - siostrę - każdego do rejestracji.

 

 

Wystarczyło napisać, że te samo IP nie będzie brane pod uwagę.... szkoda gadać i szkoda czasu na to.... dwa dni wysyłałem na fb reflinki.

 

 

# Edit 1

Żebyś nie myślał, że chodzi mi o wygraną ba na 200 zł to parę godzin pracuje ale o to, że siedziałem i wysyłałem reflinki a Ty mnie za to dyskwalifikujesz.

Edytowane przez BeRnI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik w podglądzie nie ma nic wspólnego z rejestracją kont. Jednak jeżeli ten Ci pokazuje "1", to tylko jedna osoba weszła na stronę główną gry (zaliczona).

Osoba zaliczona jest brana do puli adresów IP, które system zaliczył i trzymana przez jakiś czas.

Pula jest ogólna, czyli twój brat zapisany na liście u gracza X już u ciebie nie będzie zaliczony.

 

System rejestracji zapisuje wszystkich i jest on podany w tym temacie. Cała lista (około 120 kont w sumie) zostanie udostępniona wam do wglądu po naszej weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki z u8:

 

Sarius - 9 kont, z czego 6 jest założonych minuta po minucie, 2 po czasie, i jedne z zagraninczego IP - dyskwalifikacja

NeverForgotten - 6 kont, 4 multi, 2 zaliczone  - dyskwalifikacja

sosenka - 6 kont (sosenka1,sosenka2....) - dyskwalifikacja

qwerty - 4 konta

xMody 3 konta, 3 multi - dyskwalifikacja

hadriano - 3 konta, 2 zaliczone

patrix128 - 2 konta, 2 zagraniczne ip - dyskwalifikacja

Korsarz - 2 konta

ad0n - 1 konto

Syberiusz - 1 konto

klimej92 1 konto

Armed - 1 konto

Nyja - 1 konto

Sienio - 1 konto

sH3ep - 1 konto

azazel - 1 konto

smakosz - 1 konto

mietek - 1 konto

 

 

miazdzka -  dużo multi, dużo fikcyjnych kont (np. bojowymag,dupadupa,pifpaf,lolek,lolek8) - dyskwalifikacja

rusinmichau - wynik opiewa obecnie około 15 osób, niektóre konta są bardzo podejrzane. Trwa dokładna weryfikacja...

MrEko - prawie wszystkie konta z tego samego IP - dyskwalifikacja

Ziomekf - 2 konta

Goku - 2 konta

karaluch - 1 konto

Katu - 2 konta, 2 multi

tcokastet - 1 konto

 

 

Zatem obecnie top kwalifikuje się tak:
rusinmichau - wynik opiewa obecnie około 15 osób, niektóre konta są bardzo podejrzane. Trwa dokładna weryfikacja...

qwerty - 4 konta

hadriano - 3 konta, 2 zaliczone

Korsarz - 2 konta

Ziomekf - 2 konta

Goku - 2 konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.