Skocz do zawartości

Błedy Uni7


Avenger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy tylko ja mam tak czy inni tez to zauwazyli... ale...

 

Raporty wojenne, skany i wiadomosci od soja pokazuje mi z godzina -2h (dodam jeszcze ze zegar w grze działa prawidłowo)

 

a mianowicie :

 

Raport wojenny zrobilem o 17:30 a w wiadomosciach pokazuje mi 15:30

 

po 2 

 

po zniszczeniu floty przeciwnikowi i po podliczeniu statystyk zawsze pokazywało +1 na innych graczach teraz jest bez zmian po prostu znika z statystyk

 

 

mam nadzieje ze jasne jest o co mi tu chodzi... :D bo sam nie wiem jak to ująć :)

Edytowane przez Avenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flota ekspedycji pędząc w kosmosie natrafiła na kometę. 30% floty nie zdołało jej ominąć. Załoga wspólnie postanowiła zakończyć misję.
Z 90.000.000 pozostało Ci 62.999.999 szperaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa już jak należy, gierka śmiga aż miło czasy są ok. Ściągnięcie sobie OTL i sprzątanie systemu uruchomcie. Trwa to 30s restart kompa i wszystko działa. Jakieś śmieci muszą być w systemie albo wirus. Na początku tylko ja i seta mieliśmy problem z czasem w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszpiegowane surowce Kolo odzina: 19:06:01 Metal 202.009.346.352   Kryształ 107.838.249.140 Deuter 85.804.750.017   Energia 38.851 Flota Obrona Lekkie działo laserowe 3   Mała powłoka ochronna

1

 

 

Wtorek 13 Maja

19:07:00
 
czyli wszystko ok, mowcie co chcecie u mnie jest ok, niestety dziś znow prędkość serwera spadla znacząco i znow musiałem przeczyscic OTL
Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi, nie znam sie na kompach na tyle aby analizować logi itd. Natomiast proszę sobie wyobrazić iż bez użycia OTL czas przełączenia układu 1:1:1 na uklad 1:1:2 zajmuje mi od 2s do 6s !!  sytuacja uniemożliwia zatem normalną gre, po użyciu OTL czas wraca do normy i wynosi poniżej 1s   na układ.

Problem z czasem miałem już dawno i po użyciu OTL również ustąpił – tyle że na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak, może nie, ja mam wszystko ok, oni mają błędy więc staram się pomóc, komputer służy mi również do pracy, a ta wymusza na mnie ciągłą wymianę i modyfikację danych, co powoduje jak to określiłeś „zaśmiecenie kompa” tylko czy to może być powodem zmiany prędkości otwierania stron wwww przy jednoczesnym zachowaniu prędkości ściągania i wysyłania danych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwertach za bardzo się nie znam i może wydawać się to absurdalne co napiszę ale skoro deusx pisał, że nowy serwer jest za oceanem to ta róznica w raportach i innych tego typu rzeczach wynika ze strefy czasowej.... sam nie wierzę, że to napisałem :cojest:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwertach za bardzo się nie znam i może wydawać się to absurdalne co napiszę ale skoro deusx pisał, że nowy serwer jest za oceanem to ta róznica w raportach i innych tego typu rzeczach wynika ze strefy czasowej.... sam nie wierzę, że to napisałem :cojest:

 

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Serwer może stać w strefie czasowej różniącej się nawet o 12h a to co widzisz na stronie można dowolnie konfigurować czy to w samych skryptach czy w bazie SQL czy innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.