Skocz do zawartości

Ekspedycja - Astaty oraz oficer gdy ilość szperaczy < 20M


banawr

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni wysyłam ekspedycje z załogą po 4-8 milionów szperaczy i już dwa razy wylosowałem tryt i astat.

Zgodnie z poradnikiem (link poniżej) przy tak małej ilości szperaczy nie powinno być możliwości wylosowania tych nagród.

Smuteczek, bo jednocześnie mam szczęście do nagód ale za mało statków żeby przywieźć je do domu i ekspedycja wraca z pustymi rękoma (załącznik) :(

 

Podejżewam, że przy losowaniu nagrody sprawdzana jest sumarczyna ilość szperaczy na wszystkich ekspedycjach, zamiast ilości szperaczy wyłącznie na tej konkretnej ekspedycji.

 

http://forum.ogam.online/topic/7118-poradnik-do-ekspedycji/

 

Tryt, astaty oraz oficerowie występują w losowaniu jedynie, gdy ilość Szperaczy na ekspedycji wynosi co najmniej 20.000.000. Ilość statków to maksymalnie 150.000.000 i przy takiej ilości są największe zyski. Są one proporcjonalne do ilości wysyłanych Szperaczy. 3x mniej statków = 3x mniejsze zyski.

ogam_blad.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak masz poniżej 20kk szperek to nie dostaniesz tych bonusów mimo wylosowania ich.

Nic nie jest źle liczone tylko tak to już deus tak zmajstrował, a ja to zdanie albo spartoliłem albo napisałem zanim deus napisał skrypt do ekspedycji :P

 

To już deusowi niech zdecyduje czy tam w poradniku zmienić zdanie czy sposób losowania w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.