Skocz do zawartości

Aktywność SGO


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym aby została wprowadzona - ostatnia aktywność SGO

 

Wchodzimy w Kontakt i widzimy

 

SGO taki i taki - ostatnio był dziś 7:45 ( aktywny 10 min )

SGO ten i ten - ostanio był 10.04.2014 godzina 20:34 ( aktywny 1 min )

 

 

Ma to na celu zwrócenie uwagi czy SGO sprawdza poczynania graczy na bieżąco. Bo widzę, że gra zaczyna żyć własnym życiem.

 

Za powinien być każdy, bo widać wtedy że gra jest sprawiedliwa, noo może przeciw będą Ci co maja cos do ukrycia.

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw (nie, nie mam nic do ukrycia) :)

 

Takie informacją mogą działać na niekorzyść Ogam.Net.

Nieuczciwi gracze posiadając dokładne dane odnośnie czasów "urzędowania" każdego SGO mogą próbować wykorzystywać je w swych "podejrzanych procederach".

 

Co do czasu poświęcanego przez SGO to Administrator ma wszystkie dane i jeżeli któryś z Operatorów Jego zdaniem nie wywiązuje się należycie ze swych obowiązków, jest pozbawiany funkcjii.

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się :) nie jest to możliwe, gdy sie graczy nie pilnuje na bieżąco.

 

Przykład:

Gracz ma kopalnie 70/60/70 - przykład tego gracza nie ma.

Zakupił astaty łącznie 12.000 w czasie całej gry i to widnieje. Wydał 11.000 na powiedzmy obronę na moonie,

udowodnij mi skąd ma surowce na planecie z astatów czy z kopali ? a może błąd... nie udowodnisz dokładnie, tylko z domysłu.

Ze pewbie 70 % to z astatów ( ale one przecież poszły na obrone)

SGO powinno być bardzo aktywne, lubić to tak ja lubiłem, logowanie się z jednego konta na drugie co 3 min.... a IP zgłoszone, trochę dziwne nie ?

Sprawdzanie 50 RW dziennie, szukając tego, ktory nabijał flotę koledze, i patrzyłem kto zbierał surke, zgadnij co czasami wychodziło....

Tak było całyyyyy czas. Myślisz że tego teraz nie ma, coś się zmieniło ?

 

Ja po prostu nie widziałem NIGDY aktywnego SGO na u5 - wchodzę kilka razy dziennie, aby to sprawdzić teraz i nic.

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupich nie sieją, sami się rodzą...

 

"czytałem wiadomości między graczami".

 

rly? chwalisz się publicznie do TAKICH rzeczy?

 

Ja tam dalej nie bardzo rozumiem, jak informacja kiedy SGO ostatnio się logował ma do tego, jak wykonuje swoją pracę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jest w tym trochę racji, przy pisaniu botów na testach bardzo często się logowałem kilka razy w przeciągu minuty do gry. Jednak pokazanie kiedy ostatnio był sgo byłoby przesadą. Kiedyś gdyby to było na pewno bym to wykorzystywał do misji związku na zbieraj. Jednak podanie ile ostatnio spędzono czasu na sprawdzaniu uczciwości uniwersum byłoby do przyjęcia.

 

Off: Akurat pamiętam pocikole jako sgo i akurat on przypadł mi do gustu. Czasem nawet przed banem napisał temat w odwołaniach konkretnych graczy przed zbanowaniem ich o wyjaśnienie wątpliwości jakie miał. Nie to co teraz najpierw ban potem wyjaśnianie. Jeśli o jego dociekliwość chodziło to aż przesadzał. Nawet na gg potrafił szpiegować cały czas. Ale jakbym miał go opisać jednym słowem to kłamca. Tyle ile on kłamać potrafił to nie widziałem by ktoś przebił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.