Skocz do zawartości

Resor spalinowy


Krisu76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co myślicie o wprowadzeniu Resortu Spalinowego, bo przeglądając temat MrWhita naszedł mnie taki oto pomysł.Faktycznie duża flota to większe spalanie i nie przeczę ze to dla mnie tez jest bariera na stawianie większej floty.Powiedzmy każdy level zmniejszał by spalanie o 5 % teoretycznie.Wiem ze zaraz ktoś będzie narzekał że no ale cóż nie każdemu sie dogodzi.

Pozdrawiam aktywnych :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie statków zostało znacząco zmniejszone od standardowego (tu), ponadto trytem dodatkowo zmniejszmy o 30%. Uważam te wartości aż nadto wystarczające. Większa flota to większe możliwości, tym samym droższe utrzymanie - coś za coś.

Macie tyle farm, że zarobek na FS praktycznie żadna przeszkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, uważam, że wydobycie z kopalnie jest wystarczające,a mimo tego jest oficer, który zwiększa wydobycie o 100% dodatkowo jest też resort, który to również je podnosi. Według mnie i wielu innych graczy nic nie stoi na przeszkodzi by stworzyć resort dotyczący mniejszego spalania jest to naturalne następstwo tego co w tej chwili widzimy w zakładce Resorty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde deus, nie mogę włączyć urlopu jak trwają badania, chcę odpocząć od gry - przynajmniej jakiś tydzień to tylko Fs a jego koszt to 20-30 bil czy tak to powinno wyglądać ? przypominam że gracz posiadający flote raczej ma słabe eko... ja chce tylko obniżenia spalania na Fs - czyli loty 50-10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest eko.

 

To wyłącz badanie i idz na urlop.

 

Też bym chciał isc na urlop ale jakos nie moge bo badanie sie robi. Ale nie chce zmniejszania spalin zeby sobie fs wysłać na 9 dni

powiesz mi teraz, że nie mam floty albo mam za małą.... zgoda, nie robie floty na ktorą mnie nie stać. A podobno tak sie chwaliłeś że twoje ostatnie ataki i ich % są rowne mojemu całemu dobytkowi, wiec przetop surke na deuter i lec na wczasy... czy tylko chwalić sie umiesz ? a jak cos trzeba to ciiii

 

Rada:

 

2 h farmienia - i masz surke na te twoje zardzewiałe wraki, tak mowie tu o około 30 kkkk deuteru

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest eko.

 

To wyłącz badanie i idz na urlop.

 

Też bym chciał isc na urlop ale jakos nie moge bo badanie sie robi. Ale nie chce zmniejszania spalin zeby sobie fs wysłać na 9 dni

powiesz mi teraz, że nie mam floty albo mam za małą.... zgoda, nie robie floty na ktorą mnie nie stać. A podobno tak sie chwaliłeś że twoje ostatnie ataki i ich % są rowne mojemu całemu dobytkowi, wiec przetop surke na deuter i lec na wczasy... czy tylko chwalić sie umiesz ? a jak cos trzeba to ciiii

 

Rada:

 

2 h farmienia - i masz surke na te twoje zardzewiałe wraki, tak mowie tu o około 30 kkkk deuteru

 

- 2h farmienia to może na u5 na 7 farmy maja 10% tego co na 5, lepiej sie wychodzi na expach

- mam za co wysłać tego Fs i kolejnego i 20 następnych, bo flotę stawiałem pod wydobycie, ale dziwi mnie to że różnica w prędkości prawie nie wpływa na zużycie deuteru, i nie przekonasz się o Tym jeśli nie masz floty, osoby które są na nie w 100% nie przekroczyły marnych 3kkkk pkt za flote !!

 

Proszę więc nie wypowiadajcie się na temat o którym nie macie pojęcia dla waszej świadomości zużycie paliwa z 1 do 11 gali dla lotu na 100% wynosi 70.5 bil deu na 10% 67.3 biliona - dotyczy floty top 1 na U7, flota top2 to 60 do 55 bil.

Jak nadal uważacie ze to jest w porządku i proporcje są właściwe to jesteście ignorantami a to jest mój ostatni temat na tym forum, gołym okiem widać że to się kupy nie trzyma.

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, jestem ignorantem... oh ah..

 

Już tłumaczyłem kiedyś na czym to polega.

Cała flota leci z prędkością 80.000, tylko FleetSlov lata ~10

Kiedy dołączasz FleetSlova cała flota zwalnia o 79.990, więc spalanie mocno spada.

Kiedy spowalniasz jeszcze 10x flotę do 10% prędkości FleetSlova ogólnie flota zwalnia o 9.

Dla floty o prędkości 80.000 takie 9 to żadne zwolnienie, więc skoro spalanie spada o nawet 5% to i tak szokująco dużo :P

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale wielka flota spala dużo nie bez powodu. W końcu jest wielka. Musi dużo palić.

To nie na tym polega, że flota rośnie to spalanie trzeba zmniejszyć, bo flota znowu urośnie do granic możliwości jej utrzymania i znowu będzie trzeba obniżać spalanie i mamy błędne koło.

 

BTW, że tak spytam, na co tu jest latać taka wielką flotą? xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel na U7 jest 14 osób z flota powyżej 1kkkk  top 7 znacznie powyżej 2kkkk więc jest szansa ze czasami coś sie trafi, co do Twoich przeliczeń to rozumiem czemu jest to aż tyle, jednak uważam że spowolnione loty powinny spalać 10% tego co teraz. Rozumiem także i wasze argumenty..... on ma flote, moze nas farmic, złomować wiec niech cierpi, poczekamy az trafi na was zmienicie zdanie tak jak ja... do dziś nie mogę zrozumieć czemu byłem przeciwny zwiększenia prędkości GS na u7

Edytowane przez MrWhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR White

 

pragnę tylko przypomnieć że moja flota i każdego gracza pali tyle samo, jeżeli twoja flota jest duża to i dużo musi palić, chciałeś dużą to ją utrzymuj, tak jak my utrzymujemy swoje, to moja sprawa że mam małą flote i reszta ktora u ciebie idzie na spalanie u mnie idzie do banku, wiec radzę rozbroić swoja armie, do takiej jaka Ci wystarcza, a nie jaka chcesz mieć. A nie błagaj o zmniejszenie spalania, masz za tryt zmniejszenie spalania.

 

Tak jak jeden przedmówca powiedział, bedziesz miał mniejsze spalanie, to na 1000000% zrobisz flote do tego samego spalania. czyli x10 razy wiekszą ? nie zmniejszamy spalania już więcej, chyba że od nowego uni, na aktywnych było by to nie sprawiedliwe dla graczy którzy mają małe floty, do tych ktorzy mają duże.

 

Dla mnie też jest szansą osłabicz silnego gracza wystawiając swoją flote gdy leci na mnie top 1 i uciec, aby osłabić go przynajmniej tym co spali a wiem ze chce jak najszybciej wiec leci na 100 % nie na 10..., jak nie mogę stawić czoła goliatowi, to biegam aż sie zmeczy, a wtedy.... upadnie, i czoło mam na odpowiedniej wysokości.

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacikola widać ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem... albo nie chcesz.. albo piszesz tylko aby pisać, a może wszystko razem  ;D  zachowujesz się dalej jak byś był członkiem teamu a gdyby tak było to apokalipsa ;P... ja chce obniżenia kosztow Fs nie tykam misji atakuj niszcz itd. ktora idzie na 100-50% dla mnie koszt 10 bil gdy lecę na kogoś jest adekwatny do sytuacji i nie zastanawiam się czy warto nawet jak trafiam 1/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.