Skocz do zawartości

Obrazki planety


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pomysł polega na tym aby udostepnić graczom wiecej zdjęc wyglądu planet ktore bedą sobie mogli wybrać jak wygląda ich planeta, troche mnie irytuje, że co 2 planeta wyglada tak samo jak pozostałe... Gra ma cieszyć oko, a nie irytować

 

 

mam 20 planet a w nich 6 rodzajów...

 

http://ogam.online/skins/mtk/planeten/small/s_wasserplanet04.jpg

 

Na tej się wychowałem w ogam, pierwsze konto na ogame pierwsza planeta

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie głupi pomysł. Ja mam planety tylko na pozycji 10 i wtedy gra daje ci obrazki ciemno niebieskich planet (że niby zimne) a mi zdecydowanie bardziej podobaja sie obrazki z planet z pozycji 1-3. Fajnie jakby można było sobie samemu to ustawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś na nie bo mamy inne problemy ? Tu nie prosze nikogo o wypowiedz tak nie, chce aby gra cieszyła wiec chce nowe obrazki Ty nie chcesz to sobie ich nie zmienisz... kropka

 

Nie zawsze musimy robić to co ludzie chcą, czasami można zrobić coś dla gry... dla tych 10 graczy a wiem że ich bedzie o wiele wiec i Ty też jak juz bedziesz miał taką opcje, aby planety wygladały, a nie jeden układ i 4 obrazki takie same, wejdz w imperium, co widziesz ? 10 planet tak samo wyglądających... nie dbasz o to, trudno ja tak.

 

Jakoś nie widze abyś zakładał tematy z błedami albo problemami, wiec sugeruje ze ich nie ma !

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To są zmiany kosmetyczne nic nie wnoszące do grywalności gry.Jak dla mnie pomysł umarł na samym początku.Takie jest moje zdanie

Pozdrawiam aktywnych

A tak mimochodem kolego Pocikola z wielkim szacunkiem do Ciebie bo w końcu nie znamy sie osobiście a tylko tak można kogoś bliżej poznać,to Ci powiem ze Twoje pomysły są coraz mniej zabawne i coraz bardziej nudne.Nie wiem ale chyba chodzi Ci o bicie rekordów w postach niż na przyciągnięciu graczy, także z innych gier.

Ja wiem zaraz mi się dostanie ale mówię to co myślę i to co czytam tutaj na forum także na czacie

Chyba nie uraziłem :)

Edytowane przez Krisu76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie uraziłeś :) a jak chodzi o nabijanie postów to co ja z tego bym miał ? od razu odpowiem NIC, statystyki postów, są nie dla rywalizacji tylko ot tak żeby zobaczyć ile się napisało i kto tu najwięcej pisze, ( przy okazji miejsce ) jak chodzi o nabijanie to zobacz mój profil najedz myszą na nick ( posty- kiedys byłem moderatorem forum i SGO wiec sie udzielałem i to dużo )

 

konto od 2 czerwca 2010 roku aktywny łącznie 9 dni 3 h...

twoje

konto od 29 grudnia 2012 roku, czas aktywny 16 dni 22 h - widzę że siedzisz tylko na forum po to żeby nabić statystyki w byciu online...

 

Oczywiście moje założenia jest idiotyczne, bo tak nie robisz i to wiem ja i ty i wszyscy, tak samo jak ja po prostu pisze zwykły post, a nie lecę w statystyki w postach.

 

I wracając do tematu nie zgodzę sie z tobą ze kosmetyczne rzeczy nie przynoszą grywalności, "diabeł tkwi w szczegółach" a te obrazki to własnie taki diabeł, ktory wkurza, bo nie mogę patrzeć już na moje planety, bo wszysktie takie same, to mnie nie zacheca, gram bo jestem osobą ktora uwielbia tą gre. Ale młodzik ktory jej tak nie uwielbia juz dawno np. przez te obrazki jest teraz iI,,, to jest przykre.

 

Gra się FAJNIE bo jest dużo opcji, sojusze, ACS, itd.

Ma się grać też MIŁO, a tu wchodzi duzo opcji ktore nie są ruszane, m.in te obrazki

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocikota ja sprawdzielem Twoj profil na u5 i wynika z niego ze nie potrafisz grac ;D ;D  doświadczenia też nie masz bo rejestracja o tym nie świadczy... jesteś leszczyk co dużo krzyczy i którego wszyscy mają dość i coraz więcej osób ignoruje, co do tematu to im mniej obrazków tym mniej transferu i tym się trzeba sugerować, chcesz pięknej grafiki pooglądaj Discovery w 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest temat, pocikola i jego umiejentnosci albo braki w grze ?

 

profil moj sprawdzał patrzcie super, a kto Ty jesteś żeby oceniać ze ja umie grać ?

 

 

moje konto na 28 miejsca od zarejestrowania do teraz... nie kupowane i nic... Ty weź sie za siebie,

 

 

Oczywisice każdy temat musi byc atakiem na mnie.... dzieci...

 

obrazki chce wymienci obecne na nowe inne, a nie dodawać wiecej, czytaj ze zrozumieniem

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje staty znasz są na poziomie moje ostatniego RW naprawdę chcesz sie tak poniżyć ? no Twoj wybór

Pacikola 1.373.775.783 % vs MrWhite 68.266.575.603 %

hahaha :D bez komentarza. Jeżeli po tym oceniasz graczy. Nie grałem flota ? z resztą widać. zal

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocikola standardowo jak do kogoś sie nie przyczepi to nie wytrzyma.

Ale co by nie mówić pomysł akurat ten jeden jest jedynym od chyba samego początku pocikoli który jest całkiem niezły.

 

(Pocikol wszyscy już wiemy że byłeś sgo, modem, bogiem bla bla bla i że masz napewno większe doswiadczenie tutaj od kazdego z nas bla bla bla. Nie musisz tego w każdym temacie na forum pisać.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.