Skocz do zawartości

Ban SB


BeRnI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy przychodzicie z konkurencji czy z własnej złośliwości wchodzicie na forum i na shoutbox i wszystko wyśmiewacie, ośmieszacie administrację jak i graczy. Ponadto śmiejecie się z wypowiedzi, podajecie nieprawdziwe informację i mogę wymieniać tutaj setki innych.

 

Nie wszystkie informację tyczą się twojego przypadku, niemniej shoutbox ma osobny regulamin, który może zostać wyłączony.

 

 

 

To jest regulamin shoutbox:

 

 

1. Zabrania się używania słów powszechnie uznawanych za wulgarne.
2. Zabrania się rozpoczynania, wdawania się w kłótnie oraz prowokacji do niej.
3. Zabrania się używania bezzasadnego bbcode.
4. Zabrania się spamowania / floodowania.
5. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do łamania zasad gry, omijania zabezpieczeń gry lub korzystania z bugów.
6. Zabrania się obrażania administracji oraz innych użytkowników forum.
7. Zabrania się upubliczniania cudzych współrzędnych planet bez jego wiedzy.
8. Zabrania się zgłaszania błędów, zażaleń do blokad czy warnów na shoutboxie.
9. Zabrania się używania tagu [media ] (wyświetlenie całego filmu) dla linków np. youtube i innych tego typu serwisów.
10. Użytkownicy narodowości polskiej mają nakaz porozumiewania się po polsku.
11. Sytuacje nieokreślone w niniejszym regulaminie określa administracja.
12. Użytkownik za nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu może zostać ukarany warnem lub banem czasowym/wieczystym.

 

 

Punkty pogrubione zostały złamane częściowo lub w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zabrania się rozpoczynania, wdawania się w kłótnie oraz prowokacji do niej.

Niech użytkownicy wypowiedzą się na ten temat czy złamałem ten punkt czy tak jak napisałeś, że SB służy do rozmów  na "luźne tematy"

 

4. Zabrania się spamowania / floodowania.

W którym miejscu spamowałem? Na BS?

 

5. Zabrania się umieszczania treści nawołujących do łamania zasad gry, omijania zabezpieczeń gry lub korzystania z bugów.

To chyba jakiś żart! Nic takiego nie pisałem. Sam napisałeś, że przycisk "wstecz" nie jest błędem po czym zamknąłeś temat.

 

 

Jedyne do czego możesz się doczepić to:

8. Zabrania się zgłaszania błędów, zażaleń do blokad czy warnów na shoutboxie.

11. Sytuacje nieokreślone w niniejszym regulaminie określa administracja.

 

W 11 jaki powód wymyśliłeś?

 

 

Edit 1

Na jaki okres został nałożony ban?

Edytowane przez BeRnI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada jest na okres dożywotni nie do dalszego odwołania.

Każdego prowokatora będziemy po prostu blokować, bo po takich zabiegach użytkownicy spokojnie sobie rozmawiają na shoutbox bez kłótni, żalu i innych psujących atmosferę rzeczy.

Wystarczy sobie spojrzeć na rozmowę gdzie z kolegą mieliście dostęp do shoutbox i rozmowę użytkowników, gdzie dostęp macie zablokowany. Skopiuję ci, bo masz zasłonięty shoutbox:

"
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:02) Edytuj  wtedy na paczki nie będziesz miał :P ja bpl ulepszę a do braz IF fernandinho może
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:03) Edytuj  masz oscara czy ronaldinho ?
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:04) Edytuj  ronaldinho czasami zawodzi szybkością
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:05) Edytuj  no 57 chyba ma wiec zawodzi
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:05) Edytuj  http://scr.hu/1ymo/czt0m
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:07) Edytuj  Bramkarz to pomyłka totalna, taką szmatę puścił ostatnio
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:08) Edytuj  Nie sprawdzi Ci się hulk na RW, a i ostatnio stawiam na Dante
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:09) Edytuj  na obronie
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:09) Edytuj  no własnie muszę napadziora jakiegoś znaleźć
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:10) Edytuj  Hulk jest na ST, karta RW bo innej nie było
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:11) Edytuj  ja tez ma RW ale gra jako RW i sie sprawdza
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:11) Edytuj  jak go dalem na ST jak Ty to masakra
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:14) Edytuj  na st robinho lima i bernard przetestuje zobaczę który lepszy
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:15) Edytuj  zacznij od bernarda
    @  MrWhite    :    (08 kwiecień 2014 - 22:16) Edytuj  no chyba ze jeszcze pato
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:17) Edytuj  pato kiedyś miałem to nie przypadł mi do gustu
    @  MOCZAR    :    (08 kwiecień 2014 - 22:28) Edytuj  Deusx co z zwz
    @  Catalyst    :    (08 kwiecień 2014 - 22:31) Edytuj  Chelsea 2:0
    @  KAROLWDR    :    (08 kwiecień 2014 - 22:35) Edytuj  Real gra dalej
    @  Faflakos    :    (08 kwiecień 2014 - 22:43) Edytuj  półfinały bez psg :/"

'

widzisz? Zero kłótni, zero prowokacji, zero cwaniactwa, zero chamstwa.

 

Tak będzie wyglądać shoutbox, jak ktoś się nie będzie umiał dostosować to nie musimy szukać powodów do jego zablokowania.

 

 

Zaznaczam, że do forum ciągle masz normalne uprawnienia, możesz z niego korzystać jak każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.