Skocz do zawartości

Wysyłanie ekspedycji 1 sekundę


KAROLWDR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, z góry przepraszam. Chciałbym by administracja oficjalnie wypowiedziała się w sprawie wysyłania ekspedycji w 1 sekundę. Jak wiadomo jest to możliwe i nie zależy to od szybkości łącza. Przy ostatecznym wysyłaniu ekspedycji należy klikać bardzo szybko, wielokrotnie przycisk "Kontynuuj". Wtedy ekspy będą leciały w jednym czasie. Pragnę też dodać, że ta opcja nie działa na wszystkich przeglądarkach. 

Proszę by administracja wypowiedziała się czy jest to dozwolone czy nie. Nie jest to używanie, żadnych nielegalnych oprogramowań a głupio by było dostać bana za coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest oprogramowanie, w regulaminie nie ma informacji iż jedyną przeglądarka jest FF wiec jeśli nie przeszkadzają Ci dziwne skoki w gc to możesz używać, takie moje zdanie, dopiero teraz sie domyśliłem o co chodzi z tymi expami :troll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe tam robicie hallo z niczego. Zanim klikniecie wyślij to trzymajcie Esc.

Trzymając esc klikajcie wyslij,wyslij,wyslij....

 

Jak Wam nie wychodzi wysłanie 6 fal przez 1-2sek zainwestujcie w lepsza myszkę z przyciskiem który klika podwójnie ;P (polecam x7 :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe tam robicie hallo z niczego. Zanim klikniecie wyślij to trzymajcie Esc.

Trzymając esc klikajcie wyslij,wyslij,wyslij....

 

Jak Wam nie wychodzi wysłanie 6 fal przez 1-2sek zainwestujcie w lepsza myszkę z przyciskiem który klika podwójnie ;P (polecam x7 :P)

 

 

i tak mi dwie sekundy wychodzą przy tym ;P

 

 

A banować to nie ma przecież za co, bo żaden z punktów regulaminu złamany nie został, jakiś czas temu przecież deus specjalnie wyłączał skrypt anty floodowy aby można było szybciej wysyłać floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka oferuje tyle opcji, że sama w sobie posiada dodatkowe oprogramowanie, a użytkownik powinien postępować zgodnie z formularzami w grze zamiast je omijać.

 

Nie zalecam korzystania z tego typu skrótów, dlatego, że może to być uznane pod wykorzystywanie dodatkowego oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zabiję kogoś śmiechem...

 

Tutaj nikt niczego nie omija, a klikanie "na pałę" "kontynuuj" to raczej nie  bugusing czy dodatkowe oprogramowanie.

 

Szukanie dziury w całym... tym bardziej, że nic nikomu nie robi czy floty są wysyłane w sekundę, czy dziesięć. Dla agresora nawet lepiej jak w sekundę wracają bo łatwiej na fali złapać.

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka oferuje tyle opcji, że sama w sobie posiada dodatkowe oprogramowanie, a użytkownik powinien postępować zgodnie z formularzami w grze zamiast je omijać.

 

Nie zalecam korzystania z tego typu skrótów, dlatego, że może to być uznane pod wykorzystywanie dodatkowego oprogramowania.

Deusx uważam Ciebie za inteligentnego faceta wiec nie będę komentował tego wpisu... natomiast dalej uważam że to co nie jest zabronione w regulaminie nie może podlegać karze...nikt mi nie udowodni że linki w zakładkach powstały przy użyciu dodatkowego oprogramowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe tam robicie hallo z niczego. Zanim klikniecie wyślij to trzymajcie Esc.

Trzymając esc klikajcie wyslij,wyslij,wyslij....

 

Jak Wam nie wychodzi wysłanie 6 fal przez 1-2sek zainwestujcie w lepsza myszkę z przyciskiem który klika podwójnie ;P (polecam x7 :P)

 

To jest użycie dodatkowej opcji. Jeżeli ktoś będzie klikał jak szalony kontynuuj, to nie jest nic niezgodnego z regulaminem.

I radzę przeczytać regulamin forum niektórym osobom.

 

 

Zresztą do opcji została dodana opcja zniknięcia poprzez kliknięcie więc wasz problem został czy tak inaczej usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywanie dodatkowej opcji przegladarki, za to nie powinno sie banowac. ( w regulaminie chyba nic nie pisze)

 

Nie róbmy jaj, nikt tu nie używa dodatkowego OPROGRAMOWANIA.

 

Deusx,proponuje wpisac w regulaminie czy tez w jakims poradniku, że przeglądarka daje taką możliwość.

 

Dodam też 2 przykład.

Jestem w pracy,korzystam z telefonu. klikam wyslij ekspedycje po czym cofam i znowu klikam wyslij.

Jest to praktycznie to samo tyle ze tam klikne Backspace a tu ESC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka wyświetla nam stronę internetową. Natomiast w obecnych czas mogę sobie do przeglądarki zainstalować nawet emulator game boy czy milion innych aplikacji. Same przeglądarki odcinają się od aplikacji i same wprowadzają niektóre opcje.

 

Jeżeli ktoś nie potrafi zrozumieć zasad uczciwej gry niech pójdzie gdzie indziej "grać na przeglądarce" a uczciwych graczy zostawi w spokoju.

Jeżeli chcesz wysłać 6 ekspedycji to musisz wykonać wysłanie floty sześć razy a nie jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.