Skocz do zawartości

Odwołanie od bana na SB


Sarius

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz nick:  Sarius

 

Nick SGO, który nałożył bana: Catalyst

 

Szczegółowy opis sytuacji, charakteru bana: Dostałem 7-dniowego bana na sb. W sumie nie wiem za co. Nie uzywałem wulgaryzmów, nawet specjalnie nie uzywałem bo dzien wczesniej dostałem bana na 24h. 

Prosze o skrócenie bana lub podanie logicznego powodu.

 

 

 

Swoją drogą: czemu jak dostaje sie bana na SB to znika cały shoutbox? Przeciez mozna sie wylogować i go normalnie przeglądać. Ban powinien byc na pisanie na SB a nie na przeglądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Ci to nawet w pamieci nie utkwiło tylko wpadłeś na SB zobaczyłeś ze gadam z innymi graczami i wyjechałeś z tekstem

 

Nie zacytuje Ci dokładnie bo go sobie nie zapisałem ale jedynie jego przekrój

 

"Pocikola weź opuść to forum bo każdy gracz ma cie za cos tam cos tam..." może administracja Ci napisze dokładnie. I Catalyst napisał Sarius ban na 7 dni a Ty znowu no za co... A potem był fajny spokój na forum i trwa an az do dzis.

 

Wiec nawey nie zapamietałeś tego. bo byłeś 3 min na SB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był to wulgaryzm ale na pewno była obraza... Ja nie przychylam się do zdjęcia bana z SB bo jak dostałem przez Ciebie na 14 dni to tylko sie smiałeś na SB ze mam ban i bedzie spokój, jestem tego samego zdania, bedzie spokój. A uwierz mi jak ja z niego wrociłem juz mi sie odechciało kłucic, jak posiedzisz 7 dni to dobrze Ci to zrobi, ale moim zdaniem powinien byc tak jak dla mnie na całe forum, wtedy nie masz kontatku zadnego i sie człowiek uspokaja. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocikola, Zablokować graczy takich jak ty żeby ludzie grający flota nie odchodzili od gry patrzac na poziom twoich wypowiedzi

 

 

Chodziło o tą wypowiedź. Nie tylko wulgaryzmy są karane jak widać. Cat nałożył blokadę, więc z nim musisz się targować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe docinki w stronę Pocikoli, on spokojnie pisze daje pomysły dotyczące gry a wam się nie podoba to hejtujecie po całości obrażając go. Nie trzeba używać wulgaryzmów aby dostać bana. Blokady nie skracam, masz czas przemyśleć swoje zachowanie.

 

 

Ps. Pocikola podpadł wam na początku to teraz się dobraliście i go "gnębicie" na każdym kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pragnę zabrać głos w tej sprawie. Jeżeli bana dostaje się również za prowokacje to dlaczego gracz Pocikola nie dostał? 

 

Przytoczę sytuację:

 

@ KAROLWDR : (04 kwiecień 2014 - 17:19) z Tobą pisze się z dużej litery  :) Pocikola w tym momencie szukasz dziury w całym, nie złamał żadnego regulaminu ani nie zachowuję się odpowiednio  :)
@ Pocikola : (04 kwiecień 2014 - 17:20) w twoim wypadku zawsze z małej  :)

 

Proszę wybaczyć ale nie umiem czegoś takiego nazwać inaczej jak chamstwo, prostactwo. Kompletny brak jakiegokolwiek wychowania. Cała sytuacja zaszła przed wypowiedzią Sariusa. Więc, jeżeli interwencja administracji była by szybsza to nie doszło by do tej sytuacji. 

 

Co do docinek, gnębienia to Catalyst wybacz ale kto tutaj kogo gnębi. Zawsze staram się zwracać do każdego z szacunkiem, nawet jeśli na niego nie zasługuje. Ale jeśli zwracam uwagę, grzecznie, bez żadnych docinek, że chcę by ktoś do mnie pisał Ty, Tobie, z dużej litery a dostaję powyższą odpowiedź to jak inni gracze mają nie reagować złośliwie?

 

Rozumiem, że nie które osoby mają o sobie wielkie mniemanie, uważają się za Panów. Ale bez przesady do kogo macie pretensje? Że ktoś się postawi? Ktoś do mnie mówi " jestem tu od 2009 roku!! cicho!!!". To chyba jakieś nie porozumienie. Według gracza o którym tu mowa, uważa, że jeśli był SGO, i jest tu od 2009 roku to my (inni gracze) jesteśmy beznadziejni, głupi i będzie nami pomiatał jak chce ... Ta sytuacja faktycznie zaczyna być żałosna i nie zdziwię się jak w niedługim okresie czasu to forum przez zachowanie takiego gracza wymrze. 

 

Proszę zwrócić uwagę na kolejną wypowiedź gracza Pocikoli skierowana do gracza Fenrir:

06 kwietnia 18:53  @ Pocikola: Lubie bardzo mitologie skandynawską i ten pies nie przypomina Fenrir

 

I jeżeli administracja nadal uważa, że to my gracze się na uwzięliśmy na gracza Pocikola to chyba coś tu działa nie tak.

Za te 2 teksty (obraza,prowokacja) domagam się by administracja ukarała gracza Pocikole. Tyle w tym temacie, życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLWDR

 

Za pierwszy cytat ten na kolorowo otrzyłem upomnienie od deusxa na pw. Nie będziemy Ciebie o tym informować. A co do drugiego cytatu na czerwono to ja nie wiem co Ty chcesz ? to było pisane z prawdą, bo ma nick wilka który jest ogromny w mitologi skandynawskiej, sobie poczytaj... i mu napisałem że nie jest jego zdjecie za dokładne do tego o czym mowi mitologia, a Ty ze to chamskie było, jak chcesz, a kolejna sprawa to taka, że wypowiadasz się a nie wiesz ze rownież dostałem ban na SB i nie mam go az do odwołania. Ale o tym też nie bede ja ani administracja informować. Zajmij sie sobą. dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.