Skocz do zawartości

Ekspedycja - Czarna dziura


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

no zależny jak patrzeć, jak na moje 2 tys ekspecydcji jeszcze sie trzyma na 2 %... ale jak zliczyc te ostatnie od soboty do dzis, to jest wiecej niz 3 % ile dokładnie, nie wem ile zrobiłem od soboty ekspedycji. Może wszystko ok, tylko był pech, nie wiem teraz bede robił i policze

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłam ekspy co godzinę jakieś 12 razy w ciągu dnia i za każdym razem od 4 dni mam -30%... I to na 28 poziomie ekspedycji... Raz albo dwa razy na dzień zdarzy się też czarna dziura...

Edytowane przez BiaexD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiaexD sprawdz jutro po 11 jak przeliczy Ci się ekspedycja ile masz -30% a ile +30%

ja mam

 

-30% = 103

+30% = 105

 

jest po równo prawie, też tak powinieneś mieć około. Napisz potem.

 

Wchodzisz w zadania i na dole Pokaż zebrane statystyki dla mojego profilu i tam na samym dole masz ekspedycje, jak byś nie wiedział jak się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może macie za niski PTE ja tam mam 24 i na ostatnie 99 ekspedycji trafiłem

5 czarnych dziur 

12 x tryt

58 x surowce

3 x +30 %

6 x -30%

15 x nic

 

może i było ostatnio więcej czarnych dziur , może więcej komet , ale ogólne statystyki nie wyglądają źle , tak czy siak co parę dni przeważnie muszę dobudować szperek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyka ma to do siebie, że czym większa próba tym wyniki są bardziej zbliżone do wartości narzuconych w skrypcie ekspedycjii.

Jeżeli wykonaliście około 100 ekspedycjii wyniki mogą odbiegać od tego co zostało opisane w poradniku Neriela. Natomiast po wykonaniu 1000 ekspedycjii zauważycie że statystyki idealnie pokrywają się z poradnikiem.

 

Jako dowód moje statystyki ekspedycjii z u5:

 

Suma: 8060
Ekspedycja traf -30%:      452
Ekspedycja traf oficer:      84
Ekspedycja traf dziura:     199
Ekspedycja traf astaty:     83
Ekspedycja traf surowce: 4772
Ekspedycja traf tryt:          997
Ekspedycja traf +30%:      417
Ekspedycja traf nic:          1056

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zostały sprawdzone czarne dziury, jeden gracz piszee na SB że na 28 poziomie miał 3 dziury na 6 ekspów...

 

Ja też wczoraj miałem 2 dziury na 6... a co 12 lotów po jednej dziurze, to 2 % nie jest, posiadałem, 2 %w statystykach z dziur na 2000 ekspów, urósł on już do 3 %... ( 2 dni temu ) dzis pewnie wynosi juz 3,5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 lvl expow i dzis juz 5 dziur i mowicie ze jest dobrze na 1000 wychodzi okolo2% wiec i tak za duzo

 

Na twoim poziomie powinno być 1%.

Ale na ekspedycję latasz tylko od 28 PTE czy w momencie, kiedy miałeś 27 (i mniejszy) poziom również latałeś? To już rozgałęzia średnią a ryzyko wystąpienia różnic jak najbardziej istnieje i nikt tego nie ukrywa. Średnia nie oznacza wartości dokładnej.

 

Po prostu zapamiętujemy bardziej porażki, jak nie było licznika ekspedycji to większość twierdziła, że jest na sporym minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.