Skocz do zawartości

Aktywnosc


q4l

Rekomendowane odpowiedzi

zmienilbym nagrody za aktywnosc np za  poziom 4/4 dalbym nagrode x10 niz jest teraz kazdego surowca + geologa na 14 dni  a reszte adekwatnie zmienil na + dla graczy  bo te nagrody sa raczej smieszne  pare h farmienia i jest wiecej niz nagroda  czekam na propozycje  moze Szef cos zmieni jak glos ludu przemowi :D

Edytowane przez q4l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody mają być raczej dodatkiem, za miesiąc aktywnej gry otrzymamy geologa + na 14 dni, pozostałe 16 na pewno uzyskamy z ekspedycji (czy w oficerze czy w astatach) oraz surowce warte 5 astatów. Nie można żądać za dużo, bo za chwilę sklep splajtuje, ponieważ wszystko się dostanie za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to mam geologa 100 % na 365 dni wiec mam na niego wytegowane, ale nogroda za aktywość to nie ma przynosic najwiekszeg zysku niz farmienie tylko mały bonus taki od o z serca admina :) i wiemy że po 365 dniach będe miał 150 dni gratis. A to już coś w wydobyciu wiec jestem mu ( Deusxowi ) wdzięczny :

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy ma czas zeby dzienie wejsc a tak bedzie mobilizacja  zeby dziennie wejsc sumojac  nagrody mozna zmienic ale te co sa teraz to nawet nie jest godzina farmienia albo wydobycia tych lepszych a zawsze mozna dac ankiete  

 

 

ci co chca to i tak kupia astaty a reszta chce grac bez dodatkow  

 

 

jak kto woli  dex decyzja nalezy do ciebie 

miesiac aktywnosci to je sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem jest sam wiem jak czase ciezko jest wejsc na chwile ale nagroda za miesiac moglaby byc 10 astatow

 

a moze taka nagroda zacheci do wiekszej aktywnosci innych graczy

 

 

zaloz ankiete zobaczymy moze byc wieksza aktywnosc po 45 dniach i 60 dniach

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dubluj postów (połączyłem).

 

Ankieta nic tutaj nie da, to jakby zrobić ankietę na temat, czy każdy zalogowany powyżej 14 dni powinien dostać dziennie 10 astatów.

Jaki będzie wynik ankiety ?

A jaki sens gry i jej źródło utrzymania ?

 

Pewne rzeczy zatwierdza administracja, pewne rzeczy gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam te powiedzenie 'daj palec, a utną rękę' ale te surowce to jakieś konkretniejsze mogły by być (i być odnotowane w historii banku) :D Ja do dziś nie wiem czy jakąkolwiek nagrodę dostałem :(

Nie żeby od razu biliardy, ale nagrody rzędu kilku bln przy dobowym wydobyciu rzędu kilkunastu bln troche dziwnie wyglądają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam te powiedzenie 'daj palec, a utną rękę' ale te surowce to jakieś konkretniejsze mogły by być (i być odnotowane w historii banku) :D Ja do dziś nie wiem czy jakąkolwiek nagrodę dostałem :(

Nie żeby od razu biliardy, ale nagrody rzędu kilku bln przy dobowym wydobyciu rzędu kilkunastu bln troche dziwnie wyglądają ;)

 

No właśnie jak są przydzielane te nagrody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje problem z czasem, który wynosi 0 w bazie danych, przez co wpis jest traktowany jako ostatni. I jeżeli przekroczysz 100 wpłat to ominiesz go. Błąd zostanie naprawiony przy następnych wpłatach.

Na życzenie mogę udostępnić historię wraz ze stanem banku po wpłacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.