Skocz do zawartości

Resorty napędów (spalanie na Fs)


MrWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jeszcze raz spróbuje :omg:

Wiec tak; wszyscy narzekamy ze jest nas mało a Ci co grają to nie latają Ci co latają to na wiecznym Fs itd. Pomysłów polepszenia stanu rzeczy było więcej niż obecnie jest aktywnych graczy na U7 :P :P ,

obserwując stan rzeczy proponuje wprowadzenie resortu napędów......Ogólnie wprowadzenie resortów napędów powinno skupić się na znacznym obniżeniu kosztów Fs czyli lotów z prędkością max 50%, pozostałe loty zwłaszcza te na 100% posiadają koszty adekwatne do sytuacji (misja napadaj, zbieraj).... ja mam pomysł taki:

o ile jest to możliwe uzależnić resorty napędów od ilości pkt. za flotę. Chodzi mi o to że mamy aktywny np. 5 lvl resortu posiadając 10 kkkk pkt za flotę jeśli liczba ta spadnie to resort przełącza się na lvl 4 jeśli poniżej 5 kkkk na lvl 3 itp.

- co dawały by poszczególne resorty ? No właśnie resorty te powinny wspierać graczy grających flotą i tylko flotą... spadek zużycia paliwa dla lotów poniżej 50% prędkości floty do wartości dzięki której Fs floty o wartości 10 kkkk pkt kosztował by 1kkkkk deu na 24h czyli 1/10 tego co teraz ;D

Co do kosztów to myślę że tryt i tylko tryt, ale tutaj trzeba porobić tabele itd. a nie chce mi sie jeśli pomysł zostanie stłamszony na samym początku ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.