Skocz do zawartości

Nowy harmonogram prac i zmian


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

     Normalnie korzystałem z telefonu grając, ale dzisiaj zaczęły się male problemy... nie jestem specjalistą, ale w zakładce floty i podglądzie wszystko jest ściskane do rozmiarów ekranu telefonu ( ilości surowców eis nachodzą z kordami a w zakładce flota mam tabelki poprzecinane i ustawione na innych wysokościach)

Może ktoś coś o tym wie?

 

PS: Nie wydaje mi się żeby to był poprawny dział na to ale bug to to tez nie jest więc z góry przepraszam XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mówicie o tym przycisku zbierania ze wszystkich moonów ! Mało kto pamięta, że 3 lata temu był problem żeby zrobić tak aby nie zbierać z moonów surki !

 

I osobiście byłem za tym bo na moonie mam po 2 mil na budowe albo na falange i nie chce mi sie wydawać co chwile z banku bo mi pozbiera za zamachem jednym, wiec jak chcecie takie coś to tylko pod warunkiem że bedziecie mieli swój guzik zbieraj z moonów i bedzie daleko od zbieraj z planet zebym nie musiał celować.

 

Deusx:

 

To co napisze to może śmieszne ale też poważny problem

 

Robię skan 50 układów około 300 skanów, potem wybieram z nich farmy ( około 180 ) i rozpoczyna sie farmienie na kazda planete po 5 flot, wchodze w wiadomości kasuj i następna itd.

 

Co 15 flot wylatuje mi antybot ! z głupimi zadaniami 153-5 nie chce mi sie wpisywać takich zadań, bot i tak sobie nie poradzi z zadaniami, to nie może to być 1-1 albo 0*1 zeby zawsze było 0 albo przynajmniej widoczna odpowidz odraz  jak np. 2+2 i 4*1 ?

 

Ale nie do końca o to chodzi, wczoraj farmiłem sobie spokojnie, antybot sie co chwile włączał trudno... Ale nagle atakuje mnie gość i leci na 600 kk DT i 1,8 kkk OW to ja chop łapie wszystko wyślij na moon a tu nagle antybot bo sie tak złożyło ze była akurat jego kolej teraz.. szybko wpisuje głupieeee zadanie i wysyłam ale z nerwów nie było deuteru wiec suma sumaru i tak nie uciekłem, i wyszło ładne 1 200 000 000 % z floty,

 

Starcie flot z:  23-03-2014 23:12:46.

Agresor MELCHIOR

    Lekki myśliwiec - 35.245.494.863
     Ciężki myśliwiec - 21.398.317.551
     Krążownik - 45.798.243.950
     Okręt wojenny - 209.237.739.509
     Niszczyciel - 15.000.000.000



Obrońca Tryt

    Duży transporter - 600.000.000
     Okręt wojenny - 1.870.083.243
     Recykler - 50.000.000
     Sonda szpiegowska - 5.000
     Satelita słoneczny - 106.000
     Fleet Slov - 3
     Wyrzutnia rakiet - 455.000.000.000
     Lekkie działo laserowe - 37.800.000.000
     Ciężkie działo laserowe - 1.050.000.000
     Działo Gaussa - 180.000.000
     Działo jonowe - 2.000.000.000
     Wyrzutnia plazmy - 212.000.000
     Mała powłoka ochronna - 1
     Duża powłoka ochronna - 1



po 2 rundach

Agresor MELCHIOR

    Lekki myśliwiec - 24.929.364.553
     Ciężki myśliwiec - 19.214.032.188
     Krążownik - 44.490.832.410
     Okręt wojenny - 209.237.739.509
     Niszczyciel - 15.000.000.000




Obrońca Tryt
Zniszczony!




Agresor wygrał bitwę!

Agresor stracił  101.022.309.530.000 jednostek.
Obrońca stracił  1.164.825.264.728.800 jednostek.
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 95.133.647.910.300 Metal i 36.213.970.924.800 Kryształ.
Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (1.313.476.188%)Utworzył się księżyc dookoła planety !

 

 

no troche nie fajnie ale nie o to chodzi ciul z nia wyobraźmy sobie sytuacje jak farmie i mam naprawdę poważną flote czyli moje 90 kk GS którą uciekam. .. a tu nagle antybot... Czy ja robie jakieś ruchy jak bot ze mi sie to wyświetla ?

 

poprawmy to jakoś !

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Pocikola, mnie też strasznie to denerwuje , antybot wyskakuje średnio co 10 ataków....

Jak robię 1000 ataków dziennie to oszaleć idzie. ( Jak juz pisze o tym antybocie to nie wiem czy tam niema czasami błędu z liczeniem , kiedyś wyskoczyło mi 1-2=?, na - też moze wyjść? ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o przyzwyczajenie tylko bede miał 20 sek na uciekczke i jestem w stanie to zrobić, ale jak wyskoczy mi antybot wtedy akurat to juz nie, kto wie czy bym zamiast wpisywać antybota wypłacił surke z banku i uciekł ? może bym wyrobił może nie teraz nie wiem, wiem tylko że antybot w tym momecie był nie potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pkt do harmonogramu. Uaktywnić ligę typera bo Rev raczej po banie nie będzie tutaj zaglądał chętnie.

 

Liga jest omawiana od jakiegoś czasu i od 1 kwietnia ruszamy od nowa pełną parą ;)

Przycisk do moona zrobię jutro - obiecuję na 100% (zapisałem już sobie).

 

Natomiast antybot jest ciągle udoskonalany, czytam i korzystam z już gotowych rozwiązań innych ludzi, jednak potrzebujemy zabezpieczenia tak nietypowego, że aż niemożliwego - staram się jednak i obiecuję, że w najbliższym czasie zostanie on zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mówicie o tym przycisku zbierania ze wszystkich moonów ! Mało kto pamięta, że 3 lata temu był problem żeby zrobić tak aby nie zbierać z moonów surki !

I osobiście byłem za tym bo na moonie mam po 2 mil na budowe albo na falange i nie chce mi sie wydawać co chwile z banku bo mi pozbiera za zamachem jednym, wiec jak chcecie takie coś to tylko pod warunkiem że bedziecie mieli swój guzik zbieraj z moonów i bedzie daleko od zbieraj z planet zebym nie musiał celować.

 

Popieram jak chcą inni to proszę wprowadzić przycisk czy coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga jest omawiana od jakiegoś czasu i od 1 kwietnia ruszamy od nowa pełną parą ;)

Przycisk do moona zrobię jutro - obiecuję na 100% (zapisałem już sobie).

 

Natomiast antybot jest ciągle udoskonalany, czytam i korzystam z już gotowych rozwiązań innych ludzi, jednak potrzebujemy zabezpieczenia tak nietypowego, że aż niemożliwego - staram się jednak i obiecuję, że w najbliższym czasie zostanie on zmieniony.

 

W chwili obecnej wyskoczenie antybota przerywa opcję włączoną przez gracza, a po wpisaniu kodu, lądujemy w zakładce flota. Może po prostu antybot niech włącza się chwilę później, po wysłaniu floty? Wtedy unikniemy sytuacji, że system bezpieczeństwa powoduje stratę floty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro już nastąpiła mała zmiana w Banku to proponuje kolejną, tym razem przy wypłacaniu. Aktualnie po kliknięciu "wypłata z banku" mamy już wpisaną maksymalną kwotę wypłaty (wszystko co mamy), proponuję wpisać tylko zera i po prawej wstawić "max". Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi.

Pomysł wziął się z tąd że chcąc wypłacić pewną kwotę deu, wpisałem ile go chciałem ale zapomniałem wyzerować metal i kris...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już nastąpiła mała zmiana w Banku to proponuje kolejną, tym razem przy wypłacaniu. Aktualnie po kliknięciu "wypłata z banku" mamy już wpisaną maksymalną kwotę wypłaty (wszystko co mamy), proponuję wpisać tylko zera i po prawej wstawić "max". Mam nadzieję że wiadomo o co chodzi.

Pomysł wziął się z tąd że chcąc wypłacić pewną kwotę deu, wpisałem ile go chciałem ale zapomniałem wyzerować metal i kris...

 

 

Popieram, bardzo dobry pomysł, sam miałem kilka wtop przy wypłatach i straciłem masę surki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.