Skocz do zawartości

Stosunek Deusxa do graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten temat powinien znajdować się w tym dziale czy w dziale " Opinie" , ale myślę że bardziej pasuje tutaj.

 

Myślę, że większość aktywnych graczy zauważyła, że od dłuższego czasu są zapowiadane różnego rodzaju zmiany. Deusx wyznacza daty w który poszczególne z nich miały zostać wprowadzone, jednak jak do tej pory spora ich część nie została zrealizowana. Wielu graczom zapewne znany jest temat http://forum.ogam.online/topic/17298-harmonogram-prac-i-zmian-stycze%C5%84/. Z zapowiadanych zmian kilka zostało wprowadzonych, chociaż moim zdaniem najważniejsze z nich dalej czekają .. 

Kwestia wprowadzenia nowych pakietów za tryt, zmiana ochrony słabego gracza, historia banku z zadań i innych uznań, nagrody za aktywność - niektóre mniej lub bardziej ważne, od ponad miesiąca czasu czekają na wprowadzenie. Nie chce ingerować w prowadzenie działalności przed Deusx'a, ale może pora pomyśleć nad jakąś prawą ręką, choćby za Astaty a nie odpłatnie w formie gotówki, bo to co się dzieje irytuje nie tylko mnie. Z pewnością jest wiele innych kwestii o których komentujący temat mogą napisać, ja jeszcze od siebie dodam że doczekać się na odpowiedź z ogamtest zajmuje co najmniej tydzień a średnio dwa, więc to też jest do poprawy, bo denerwuje mnie ciągłe dopraszanie się o coś, co powinienem mieć gdyby gra chodziła dobrze i nie bugowała. Aha - jeszcze jedna sprawa- antybot który potrafi doprowadzić do szału - na moim koncie został wyświetlony bagatela pięć tysięcy razy. .gif Fakt, mam wygrane 50 tysięcy walk, ale jak łatwo doliczyć dzieląc 50.000 na 5.000 antybot pojawia mi się co 10 stoczonych walk, czyli podczas farmienia zdecydowanie za często. 

 

A sorki.. jeszcze lagi - niby miał być nowy serwer, nie wiem czy jest, ale czasem jak zlaguje to nie mogę się przez 2 minuty zalogować

 

Na koniec przypomniało mi się jak w temacie który przytoczyłem wyżej Deusx 1 lutego pisał że za 2 dni zostanie sporządzony nowy harmonogram, ale oczywiście nic takiego nie miało miejsca. Proszę zacząć traktować graczy i swoją pracę poważnie. 

 

Pozdrawiam i życzę Administratorowi większej motywacji do pracy :)

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ostatnio deusx coś zrobił, np farmy dodał na u5. Pakiety za tryt też powoli się ruszają jakoś, ankieta jest, powinna być bardziej rozpowszechniona żeby się inni gracze wypowiedzieli np. na głównej stronie forum. Resort wydobycia do lvl 10 czeka i będzie pewnie czekał. Bądźmy db nadziei kiedyś może coś będzie prędzej czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paciorkowiec musisz wykupić większy pakiet astatów to się szybciej doczekasz :P

 

 

 

//ban za pisanie nieprawdy

 

 

hmmmm widze tutaj dalej to samo....sie banuje za nic

 

zadnej wolnosci słowa....

 

niema sie co dziwic ze te forum dawno zeszło na psy...

 

a jaki stosunek do graczy ma czerwony to kazdy wie :P nie trzeba tego pisac...

bo za pisanie prawdy banuja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a jaki stosunek do graczy ma czerwony to kazdy wie :P nie trzeba tego pisac...

bo za pisanie prawdy banuja :D

 

napisał gość zarejestrowany od września poprzedniego roku...

 

Mimo wszystko, jednak przyłączyłbym się do apelu o większe zainteresowanie "oczekiwaniami" graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał gość zarejestrowany od września poprzedniego roku...

 

Mimo wszystko, jednak przyłączyłbym się do apelu o większe zainteresowanie "oczekiwaniami" graczy.

 

ojjjj nie wszyscy musza wszystko wiedziec, ty tez sie do tych osob zaliczasz :P

a napewno mam duzo wiecej do powiedzenia niz ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napewno mam duzo wiecej do powiedzenia niz ty :D

 

Daleki jestem od oceny doświadczenia na podstawie daty rejestracji graczy... Przyznaje się! popełniłem błąd kwestionując Twoje doświadczenie w naszej społeczności...

 

Twoja "subtelna" ocena Deusx'a dowodzi że z pewnością jesteś z nami od dawna - moją winą jest przeoczenie że gdzieś po drodze w przeszłości (zapewne niesprawiedliwie) złapałeś banana na innym nicku za bardziej stanowcze stanowisko.

 

Peace,

i pamiętajmy że nie o tym ten temat.

Edytowane przez nihillant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma nas w :dupa: :du**: a pisanie tutaj to jak :ściana: :ściana: świadczy o tym fakt ze od 3 dni nie ma oficjalnego stanowiska na poprawę w "ciągu tygodnia, kilku dni" jak to zazwyczaj bywało... wiec nie ma co się pocić olejmy to również, moje dni tutaj są policzone nie zamierzam nawet już wykupować geologa czy banku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, ze nawet zbiorowa groźba nie wykupywania geologów, prowizji nic nie da. Projekt prywatny zostały podane przewidywane daty wprowadzenia, mamy opóźnienie trudno. Ze swojego doświadczenia wiem, że ma dobry stosunek do graczy. A to, że nie da się oczerniać na oficjalnym forum jego gry to inna sprawa.

 

Tak swoją drogą odblokowanie kosza byłoby miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, ze nawet zbiorowa groźba nie wykupywania geologów, prowizji nic nie da. Projekt prywatny zostały podane przewidywane daty wprowadzenia, mamy opóźnienie trudno. Ze swojego doświadczenia wiem, że ma dobry stosunek do graczy. A to, że nie da się oczerniać na oficjalnym forum jego gry to inna sprawa.

 

Tak swoją drogą odblokowanie kosza byłoby miłe.

bullshit, może sie wypowiesz :troll: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Myślę, że niestety muszę temat odświeżyć w związku ze startem Uni8. Pomińmy milczeniem już błąd z kolonizacją, pal licho. Natomiast śmieszne jest zapowiadanie włączenia zadań z Technologii, którego do tej pory się nie doczekaliśmy, a także zmianę zadania z powiększaniem planety PRZED ZASTOSOWANIEM SKRYPTU. Efekt? Część graczy ma praktycznie za darmo 15kkk dexu, a reszta z kolei musi mozolnie budować wysokie poziomy terraformera. Co administrator zamierza zrobić z tym niedopatrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pomińmy milczeniem już błąd z kolonizacją, pal licho

 

a z jakiej raci? Jeden wydaje na teraformery a drugi w kopalnie. U8 to gra, w ktorej czesc graczy czerpie korzysci z bledu w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.