Skocz do zawartości

Błąd Antybot


KAROLWDR

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas farmienia natknąłem się na poważny błąd w antybocie. Sytuacja nie jednokrotnie się powtarzała. Otóż jak wiadomo co jakiś czas wyskakuje antybot. Każdy ma 10 prób na wprowadzenie poprawnego wyniku. Tylko dlaczego przy pierwszej próbie pokazuje mi, że popełniłem już 4 a nawet 5 błędów? 

Zaznaczam, że nie klikałem wielokrotnie tylko sposobem backspace, pojedyńczo. Może warto zwrócić uwagę na to, bo nie chciałbym by kiedyś mi wyskoczyło, że popełniłem 9 błędów i z rozpędu kliknąłem dalej i ban gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Osobiście, to pierwszy raz pojawił mi się ten komunikat - nigdy wcześniej go nie widziałem

Wcześniej, gdy wyświetlił się antybot, wpisałem złą odpowiedź pojawiało się "liczba popełnionych błędów 1", po wpisaniu poprawnej odpowiedzi, informacja zmieniała się na taką: "liczba popełnionych błędów 0". Więc licznik się zerował.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z tego co zauważyłem podczas farmienia (pomijając fakt ze antybot się dość często załącza ) to te wartości popełnionych błędów są inne za każdym razem ( czasem mam w kolejnych pytaniach 3 , 3 , 3 , 3 , a potem nagle spada do 1 błedu , potem znowu wyższa wartość np 4  ), ale jakoś nigdy nie były wyższe niż 4 , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.