Skocz do zawartości

Serwer TeamSpeak3 dla społeczności Ogam


blackuGT

Podoba Ci się pomysł z serwerem TS3?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie jest Twoje zdanie?

    • Jest to dobry pomysł - tak!
    • Zły pomysł - nie.. (najlepiej uzasadnij)
      0
    • Nie mam zdania


Rekomendowane odpowiedzi

Wiiitam ;) chciałbym sporządzić ankietę na temat stworzenia kanału dla społeczności ogam na serwerze TeamSpeak3

 

Zalety :

- DARNOWY serwer... 0 składek 0 opłat

- 24h/7dni w tygodniu ON-LINE

- Pogaduszki między graczami z różnych UNI, wymiana doświadczeń, pomoc (informacje) dla nowych graczy, chwalenie się swoimi atakami itp (tak na forum można xD)

- Brak lagów/opóźnień

 

Myślę że wiele osób byłoby na Tak jak i na Nie ale cóż spróbować nie zaszkodzi :D

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez blackuGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, tylko po co? Aktywnie na forum udziela się kilkunastu użytkowników, z TS będzie korzystać mniej niż pięciu.

No dobrze, ale będzie korzystać... kto wie? Może będzie tych osób więcej.... będę jeszcze ja i mój kolega ;) on właśnie z forum praktycznie nie korzysta a na TS będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zrobić, udostępnić i nie dbać o to czy ktoś będzie korzystał. Nikt nie broni ;P

Mam moderatora na tamtym teamspeaku ;) jest tam bardzo przyjazna i miła atmosfera :P ale co do Twojej wypowiedzi :D Mnie na pewno każdy tam spotka ;) siedzę tam ok 7h dziennie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób ankietę czy ktoś będzie korzystał i podejmij decyzję czy np. dla tylu osób warto sie w to bawić, administracja raczej nie będzie miała nic przeciwko. Mi jest to obojętnie i raczej nie będę korzystał ze względu iż do luźnych rozmów na ogame jest sb a na TS to mogę sobie pogadać grając np w Battlefield gdzie ma to większy sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób ankietę czy ktoś będzie korzystał i podejmij decyzję czy np. dla tylu osób warto sie w to bawić, administracja raczej nie będzie miała nic przeciwko. Mi jest to obojętnie i raczej nie będę korzystał ze względu iż do luźnych rozmów na ogame jest sb a na TS to mogę sobie pogadać grając np w Battlefield gdzie ma to większy sens.

No ok dobrze, ale dlaczego by nie spróbować? Jak każdy będzie mówił "Ja nie będę korzystał bo to i tamto" to wiadomo że plan nie wypali... a jest na 100 kilka osób które by chętnie z TS skorzystały

 

Ankieta jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.