Skocz do zawartości

Sprzedaż trytu - akceptacja przez operatora


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

Problem

Pomysł

 

Aktualnie na u5 sprzedawane są rożne ilości trytu, gdy wystawiamy swoją oferte widzimy komunikat

 

"nie mniej niz 80 mil za sztuke" gdy dajemy 80 mil i ktoś chce kupić, oferta zostaje odrzucona bo jest za mała do konkurencji która sprzedaje tryt... To moje pytanie po co to w ogóle jest ? to samo z wysokimi cenami

 

2 dni temu rozpocząłem badanie. chciałem je skrócić zakupem 24 h oraz 12 - ( 12 h miało sie wybadac samo) brakowało mi trytu zakupiłem za 650 mil za sztuke bo takie ceny były no trudno... Ale przez te 2 dni czekam na akceptacje zamówienia za który już zapłaciłem. Szybciej mi się badanie bez trytu wybadało.

 

Pomysł: Ustalenie ceny minimalnej np 350 i ceny maxymalnej 600 ( w milionach ) i natychmiastowa akceptacja zamówienia bez ingerencji operatorów. Można wprowadzić cenę proponowana liczoną ze średniej. (ceny podane przezemnie są przypadkowe - do ustalenia przez graczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli naprzykład dasz cene 390 to odrazu zaakceptuje bez ingerencji operatora :) System wylicza sobie jakieś widełki i według nich sie trzyma. Ostatnio sprzedałem 1kk trytu po 390kk i nie trzeba było czekac. Wiec moze 600 to za duza cena i dlatego system sam nie przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja o tym mówie, ja nie chce sprzedawać tylko kupować to co poradze że gracze dają ceny ponad 600 mil.. i musze czekać na operatora ktorego nie ma na weekendzie bo byc nie musi no ale ja wtedy moge sobie pograc bo tak do roboty chodze

Edytowane przez Pocikola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.