Skocz do zawartości

Obraza na forum


Gość karaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karaluch

Proszę o ukaranie forumowicza Pocikola za wypowiedzi kierowane w kierunku innych użytkowników.

Jeszcze raz analfabeci napisze, że to zgłoszenie błedu w dziale błedy a nie reklamacja.

Nie interesują mnie szkoły jakie ten użytkownik ukończył, a jakich nie. Nie życzę sobie takich oszczerstw na ogólnodostępnym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Analfabetami nazywaj swoich kolegów dzieciaku

Może dodałbyś co Ty piszesz w jego kierunku... Wielce dorośli się odezwali....

I co ma ukończona lub nie szkoła do oszczerstw? Pozwolisz mi się obrażać gdy skończę studia?

 

Widocznie nie umie się wysłowić ale wyjaśnił, że to nie jest reklamacja więc w czym problem? Po co te odsyłanie do innych działów i zbędne komentarze?

Nic w waszym kierunku nie pisał, a się zlecieli gromadką do komentowania nie wiadomo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Może dodałbyś co Ty piszesz w jego kierunku... Wielce dorośli się odezwali....

I co ma ukończona lub nie szkoła do oszczerstw? Pozwolisz mi się obrażać gdy skończę studia?

Dla Twojej wiadomości Neriel. Nazwałem go dzieckiem i tylko dzieckiem (słowo to jest przez tego użytkownika nagminne używane w stosunku do innych).

To użytkownik Pocikola w jednym z postów zamieścił zdanie typu: Jestem po x magisterkach ukończonych za granicą, więc (tu były jakieś obrazy innych użytkowników), więc Neriel daj sobie spokój z takimi postami.

 

Widocznie nie umie się wysłowić ale wyjaśnił, że to nie jest reklamacja więc w czym problem? Po co te odsyłanie do innych działów i zbędne komentarze?

Nic w waszym kierunku nie pisał, a się zlecieli gromadką do komentowania nie wiadomo po co.

Użytkownik Pocikola napisał w poście min: No i co nie ma dodatków... księgowanie natychmiastowe a tu nie ma i nie ma.

 

Na co dostał krótką i zwięzłą odpowiedź .

http://forum.ogam.online/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=121297

 

Po tej wypowiedzi zainteresowany rozkręcił awanturę, nie ja i nie nikt inny.

Więc najpierw przyjrzyj się sprawie dokładniej, a nie bronisz kolegę........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.