Skocz do zawartości

Przeprosiny deusxa :P


mt07

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wpisałem w temacie po całej akcji ze speed uni zostałem niesłusznie przez niego osądzony o wiele niezgodności w grze. napierałem na niego a i mi się to opłaciło moja gra była uczciwa i zająłem pierwsze miejsce ( do tych którym było do śmiechu gdy próbowałem wytłumaczyć sytuacje ten się śmieje kto się śmieje ostatni szczególnie rev mistrz floty i osoba z ciekawym życiem osobistym po urlopie na mazurach :P wcale się nie czepiam aczkolwiek na przyszłość radze każdemu pilnować własnego nosa :) a temat powstał ponieważ jak zwykle niesłowność deusxa skłania nas do robienia za niego.. a chodzi mi tu o jego przeprosiny w moja stronę które miał napisać na forum jak i również proszę unban na SB bo chciałbym przypomnieć że nie dostałbym go gdyby nie Twój błąd  ponieważ nerwy puściły mi tylko z tego powodu :)  tak więc deusx wykarz się :) a tak a propo dziekuje za sprawdzenie mnie po raz enty i za wiarę w ludzi :P to tak ode mnie pozdrawiam wszystkich :P

Ps. Pacior sorrki za brata po stracie floty wysłał flotę na fsa na napadaj z tym że nie chciał na Ciebie tylko na nieaktywnego gracza :P sugeruje zjechanie mu wszystkiego może już mu się odechce grać :P przynajmniej będę miał więcej czasu przy kompie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasz ? Zinterpretowałem to tak że nadal mt jest wściekły na deusa i twierdzi o nim to co twierdził lecz ze względu na to że deus go poblokował na SB to mt podlizuje sie zeby zdjąc bana :) Nie wiem czy deus to zrobi i czy powinien , jego decyzja ale to ma tylko jeden cel :) 

 

A nie skomentuje tresci dotyczacej mnie bo to kolejna osoba typu Tryta czy tam Pocimociucioci :) 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej dal bym wam slowniki skoro nie potraficie przeczytac tego ze zrozumieniem.

 

Na nasz ? Zinterpretowałem to tak że nadal mt jest wściekły na deusa i twierdzi o nim to co twierdził lecz ze względu na to że deus go poblokował na SB to mt podlizuje sie zeby zdjąc bana :) Nie wiem czy deus to zrobi i czy powinien , jego decyzja ale to ma tylko jeden cel :)

 

A nie skomentuje tresci dotyczacej mnie bo to kolejna osoba typu Tryta czy tam Pocimociucioci :)

 

Pozdrawiam

 

Zły ?? na co ?? przecież wszystko jest już wyjaśnione, a chodzi tu o słowność. Deusx coś powiedział to niech to teraz zrobi. Tryt ?? bo co potrafie powiedziec co mi leży na duszy ?? a nie tak jak całą reszta liżąca sobie du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.