Skocz do zawartości

Technologia Szpiegowska


Pocikola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pomysłem jest poprawa technologi szpiegowskiej, tak aby spełniała swoja funkcje

 

Jak wiemy w zwykłym ogame trzeba 10 poziomów różnicy aby gracz robiący nam skan nie widział nic oprócz tego ile mamy surowców na planecie.

 

Niestety tu jest dokładnie to samo również 10 poziomów.

Problem jest tu, do 23 poziomu może dobić nawet gracz z top 800 a rekord i dość długi czas badania tech szpiega to 32 poziom. Takie coś powinno być wynagradzane...

 

Proponuję wiec zmnieszyć ta roznicę do 4 poziomów.

Tylko osoby które będą miały minimum 4 poziomy różnicy będą mogły zobaczysz wszystko, a inni tylko surowce. Opcje ta można obejsc, trzeba ręcznie wysłać flotę na szpieguj z np. 1000 sond szpiegowskich. Utrudnia to graczom skany, jeżeli się nami interesuje, a nam wynagradza poświęcony czas na tech szpiegowską.

Dlatego uważam, że wszystko jest sprawiedliwe, gracz nie pozostaje dla nas niewidoczny, trzeba po prstu się trochę namęczyć albo budować tech szpiega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znowu kolejny genialny pomysł. Raz, że guzik prawda, nie ma 10 poziomów (wystarczy odpowiednie działy na forum Ogame sprawdzić). Dwa, ktoś naprawdę skanuje na tym spedzie jedną sondą? Pomysł to totalna głupota - niepotrzebne utrudnianie gry, które nie niesie za sobą nic poza irytacją graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to znowu kolejny genialny pomysł. Raz, że guzik prawda, nie ma 10 poziomów (wystarczy odpowiednie działy na forum Ogame sprawdzić). Dwa, ktoś naprawdę skanuje na tym spedzie jedną sondą? Pomysł to totalna głupota - niepotrzebne utrudnianie gry, które nie niesie za sobą nic poza irytacją graczy.

Jesteś prymitywny

 

Nie wysyła się 1 sondy tylko 99 max i o tej liczbie mowa, że nie widać wtedy nic gdy wyślemy tą liczbę sond, wiecej z podgladu galaktyki sie nie da. To, że Ciebie to bedize irytować to wiem... Ty byś chciał wszystko na ławe i szcześliwy. Utrudnienia gry ? [wymoderowano]

 

 

 

Dla nieaktywnych poziom bedzie zniesony aby sobie spokojnie farmić. Gracze moga mieć limity bo o to chodziło założycielom gry, zeby tą funkcje spełniała tech szpiega a nie , 4 czy 5 poziom zeby zbudować sonde i tyle... Ze jednemu No....i sie nie chce to inna sprawa.

 

 

 

Catalyst

Używaj opcji edytuj. Nie pisz post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to nie jest zły pomysł, trochę irytacji nie którym by się przydało.

W chwili obecnej szpiegowska tech nie ma żadnego zastosowania.

Na oryginale sondy kosztują więc część ludzi ich nie wysyła z zasady, natomiast tutaj.. no może to i dobre utrudnienie by było. Przynajmniej badałoby się po coś tech szpiegowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocikola ... Skoro wymyslasz taki pomysł to nie licz , że będą same na TAK , to nie mam talent i krytyka tez sie zdarza . Od kad jestes na forum mnie irytujesz z lekka , zachowujesz sie jak nie wiem kto , myslisz ześ wszystkie rozumy pozżerał . Niestety wybacz nie jest tak :) Zauwazylem ze wszystko robicie pod ekowców ;) Zacznij grac flotą to zobaczysz czy wasze denne pomysły sie wam opłaca :) 

 

Jestem na nie ;) Wiem wiem powiesz mi ze jestem noobem i wogóle ;) Mów co chcesz :) Zdania nie zmienie pomysł bezsensu :) Są i będą lepsze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocikola, Tryt nie wiem która wersja jest poprawna. Ostatnio chyba coś obiecałeś i miałeś dotrzymać słowa. Gracz Fenrir skrytykował Twój pomysł i miał do tego prawo ale nie nazwał Cię "prymitywem" ani "noobem". Jeżeli masz zamiar obrażać innych graczy to radzę zmienić grę albo swoje frustrację wyładowywać gdzie indziej. A administrację proszę o kontrolowanie tego typu wypowiedzi.

 

A osobiście uważam, że pomysł nie najgorszy lecz wymaga dokładnego przemyślenie i uwzględnienia różnych innych czynników jak zaóważył gracz Zybi.

Edytowane przez KAROLWDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii to ja bym dodał, że nie tylko z sondami tak jest.. Grawitony, jony, lasery, ogólnie wszystkie badania są pod oryginał i wszystko dostajemy na tacy po raptem paru godzinach gry.

Także nie skupiałbym się na samej szpiegowskiej jeśli już w ogóle coś by w tym kierunku ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.