Skocz do zawartości

Ankieta o graczu "Tryt"


KAROLWDR

Ankieta o graczu Tryt  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zablokowaniem wypowiedzi gracza "Tryt"



Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to co robię to głupota ale ktoś to musiał oficjalnie powiedzieć  ....

Wielu z Was w ostatnim czasie spotkało się z różnymi wypowiedziami gracza "Tryt". Nie wiem skąd się ten człowiek wziął "chyba z kosmosu" ale po każdej jego wypowiedzi mam ochotę: podciąć sobie żyły, skoczyć z mostu itd. itp. 

Tryt bez urazy, ale może pora zacząć myśleć nad swoimi wypowiedziami. Ta ankieta ma na celu uświadomić Cię, żebyś przemyślał każdą swoją wypowiedź. Nie chcę Cię w żaden sposób dyskryminować tylko pokazać problem, że Twoje wypowiedzi są: prymitywne, dziecinne, nie smaczne, uwłaczające itd.

Z góry przepraszam, ale ktoś to musiał w prost powiedzieć. Zależy mi na dobrej grze i na dobrej atmosferze. Za każdym razem jak czytam Twoją wypowiedź to aż mi się nie dobrze robi. Wydaje mi się, że nie tylko ja mam takie odczucia dlatego stworzyłem tą ankietę.

Skoro masz "26 lat" to chyba pora dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za to co się mówi. Tym razem, radzę przeczytaj tą wypowiedź do końca i przemyśl ją. Nie chcę Cię w żaden sposób obrazić, urazić tylko pokazać, że przez swoje wypowiedzi niszczysz atmosferę jaka panuję tutaj na forum. 

Rozumiem, że dorastając uważasz się za najmądrzejszego w każdym możliwym temacie ale nie w tym rzecz ... Większość z nas przez to przechodziła i z chęcią Ci doradzi. Może pora dostrzec rady starszych, bardziej doświadczonych ludzi i wyciągnąć odpowiednie konsekwencję. 

Przykro mi, że tworzę taki temat ale chyba pora zareagować i wyrazić swoją opinię. Może wielu z Was mnie potępi, powie, że opowiadam głupoty ale wiem, że jest wiele osób które zauważą problem i przyznają mi rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.