Skocz do zawartości

Jak stworzyć Moona ?


Speed64

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie

stawiasz działka i wysyłasz lekkie myśliwce z misją "próba moonowa"

a ile i czego sprawdzasz w zakładce "symulatory" z poziomu gry

Jak masz tak pomagać to lepiej nie pomagaj, piszesz głupio i cwaniacko bo Ty wielki maczo wiesz jak. A jak ktoś nie wie to normalnie... libed :kawa:

Aby postaić moon o srednicy 3000 (najmniejszy) potrzeba. - 45 172 762 Lekkie myśliwce

 

aby był 4000 - 140 055 219 Lekkie myśliwce, jeżeli chodzi o to co na plamecie to co kolwiek co wygra i zniczy wszystkie te statki,

atakujesz tak samo na swoją planete jak obcą lecz zaznaczasz "proba monowa" powodzenia

Edytowane przez Tryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tak pomagać to lepiej nie pomagaj, piszesz głupio i cwaniacko bo Ty wielki maczo wiesz jak. A jak ktoś nie wie to normalnie... libed :kawa:

Aby postaić moon o srednicy 3000 (najmniejszy) potrzeba. - 45 172 762 Lekkie myśliwce

 

aby był 4000 - 140 055 219 Lekkie myśliwce, jeżeli chodzi o to co na plamecie to co kolwiek co wygra i zniczy wszystkie te statki,

atakujesz tak samo na swoją planete jak obcą lecz zaznaczasz "proba monowa" powodzenia

 

Jak masz tak pomagać to lepiej nie pomagaj, piszesz głupio

 

 

Do powstania najmniejszego moona - 3000 wystarczy wysłać flotę z której powstanie przynajmniej 100.000 jednostek derbisu (czyli kilkadziesiąt LM, a nie kilkadziesiąt milionów). Najlepiej słać po niecały tysiąc LM - wtedy masz 20% szans na powstanie księżyca (większego procentu nie będzie).

Dokładne wyliczenia jaka flota, na jakiego moona masz w programie Neriela - http://ogam.online/downloads/Kalkulator_Neriel.rar

 

Generalnie moony poniżej 4000 padają jak muchy, zwłaszcza te 3000, natomiast te największe, powyżej 8000 są cholernie drogie (nieopłacalne?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przesadzacie z tym czepianiem się go :P

Kierował się właśnie moim kalkulatorem i faktycznie właśnie tyle potrzeba LM aby zrobić 3k moon - ponad 40kk.

Z takim drobnym szczegółem, że jest to maksymalna wartość dla której otrzyma się moona 3k (wystarczy dowolna mniejsza), a siłowo nałożone jest, że każda ilość LM poniżej tej podawanej w kalkulatorze da najmniejszego moona.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej coś mi nie idzie ten księżyc xD już tyle tych LM zmarnowałem... ile ja mam mieć tych wyrzutni rakiet na planecie która broni ? bo mam 5 mln i jak wysle wiecej LM niż 5 mln to polowa wraca :P wysylam tez z 10 flot po 3 - 4 mln i nic :( tylko debrisu po 50 - 60.000.000.000 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.