Skocz do zawartości

Gość karaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karaluch

Od dawna gracze wspominają o występujących lagach.

Osobiście czekam nawet po kilkadziesiąt sekund na otwarcie strony w czasie gry na uniwersum 7.

Moje pytanie:

Jak długo będzie to trwało i czy ma to związek z pracami wykonywanymi przez administratora ?

Grać się nie da !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mówimy o tym samym ale ja zaobserwowałem , że lagi ( przynajmniej u mnie ) występują na kilka , kilkanaście sekund przed każdym kwadransem każdej godziny zawsze przed tymi samymi minutami ( 00 , 15 , 30 , 45 ) czyli np 11:30 , 11:45 , 12:00 itd , cały czas co 15 minut , jest to duża regularność więc może to być wina serwera jakiegoś , tak przynajmniej podejrzewam. O ile dobrze pamiętam to chyba przed nowym rokiem się zaczęło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je posiadam, jako tako az tak to nie wkurza. JESZCZE ale ostatnio odbierałem FS i odrazu go odbijałem na kolejny, jak flota przyleciała zacieło... Jak ktoś by mnie wtedy wyliczał to bym nie uciekł... Na szczeście tak nie było. Ale czy ktoś by za to oddał surke ? chyba nie i na 10000 % bym nie udowodnił tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Też je posiadam, jako tako az tak to nie wkurza. JESZCZE ale ostatnio odbierałem FS i odrazu go odbijałem na kolejny, jak flota przyleciała zacieło... Jak ktoś by mnie wtedy wyliczał to bym nie uciekł... Na szczeście tak nie było. Ale czy ktoś by za to oddał surke ? chyba nie i na 10000 % bym nie udowodnił tego.

Ostatnio tak miałem i dostałem zloma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie minęło 5 dni od momentu kiedy ten temat powstał. Odpowiedzi brak. Zamiast przejmować się tym,że gra jest utrudniona i w wielu wypadkach wypacza rezultat.Proponuje urządzić mały konkurs. Pytanie konkursowe brzmi w następujący sposób : Po ilu dniach administrator udzieli odpowiedzi w tym wątku?


Rozpoczynam pierwszy - 15 dni (można podać tylko jedną odpowiedź)

Zapraszam do udziału :)

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.