Skocz do zawartości

Pożegnanie z afr... z grą :D oremi[AlieN]


oremi

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnanie

Witam

Kończę z tą grą i nie będę już więcej w nią grał.
Jako, że znalazłem się w pewnym etapie w życiu kiedy stwierdziłem, że ta gra zbyt mnie pochłania, powoli wycofywałem się z gry i dawałem sobie z nią spokój. Dodatkowo nałożyło się również to, że ta gra już nie ma dla mnie żadnych tajemnic, ponadto wszelkie moje próby na jej rozhuśtanie kończyły się niczym, także po co?

Szkoda mojego czasu.

To mój w sumie całkiem szczęśliwy dzień, no może poza tym faktem, że wracając ze sklepu zmokłem, no ale co tam żona też :P:D
Ostatnio parę spraw zamknęło mi pewne etapy w tej grze, za co wszystkim dziękuje :P

Obecnie posiadam 3 konta na u5, u6 i u7, zapewne oddam je, ale zrobię to oficjalnie aby mój sojusz który założyłem nie miał wątpliwości kto właściwie gra na koncie byłego szefa...ehhhhhhh

Dziękuje wszystkim za wspólną grę sojuszom: Alien, BOTE, SS, Blood, Doom,
a w szczególności Graczom: shiwa, isiu, Linq, klebek (Gazowany_Smalec) arcadyes oraz kkk, Bras, remas, shinobi, castiel, shus, Joyek, zaniel, marshal, jooze(Blood), pacior, arab, DarkPasanger, Alwego, Viki, No Name, Cpt_Jack, kolos, MrWhite, Novatorek, shibo, shinigami, tomas, winiu, anatomik, Perkele, Czarny, camp, zdzis i wielu wielu innym których nie jestem w stanie wymienić obecnie... jakoś nie potrafię a z którymi miałem okazję i szansę grać. To była prawdziwa przyjemność. Czasem było ostro, czasem poszliśmy razem po bandzie, ale każdy ma lepsze i gorsze dni... jednak zawsze kończyło się dobrze :)
Szczególnie dziękuje SGO z którymi miałem szanse pogadać: MiG, karolradom

a tak poza tym to....i don't care




Pozdrawiam oremi :P:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................

 

Rev ogarnij się :P

 

 

Konto u5 oddane w sojuszu

Konto u6 oddane Catowi

Konto u7 oddane XD

 

dziękuje za wspólną grę i pozdrawiam

 

off

 

 

ps. dzięki Alienki za wspólną grę. Oby było Wam lepiej beze mnie niż ze mną.

 

 

 

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.