Skocz do zawartości

sgo w rekordach


DarkPassenger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

wpadłem na pomysł żeby usunąć SGO z rekordów floty, na wielu Uni ciągle stoją w rekordach ich szperacze, co utrudnia nam wychwycenie zwykłych graczy którzy nie odebrali floty.

 

Nie pali się, ale jakby można było coś w tym temacie zrobić , to myślę że wielu graczom by to pomogło :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

wpadłem na pomysł żeby usunąć SGO z rekordów floty, na wielu Uni ciągle stoją w rekordach ich szperacze, co utrudnia nam wychwycenie zwykłych graczy którzy nie odebrali floty.

 

Nie pali się, ale jakby można było coś w tym temacie zrobić , to myślę że wielu graczom by to pomogło :)

 

Zgodnie z wewnętrznymi zasadami Teamu operatorzy nie mogą posiadać floty bojowej i nigdy nie pojawią się w rekordach floty. Wyjątek mogą stanowić ich szperacze które wysyłają na ekspedycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak zwykle płacz bo wszystkie floty już wybite, nie ma na co latać i jedynie szperki jako tako ludzie stawiają to znowu się i na to płacz podnosi...

a może by tak troche też samodzielnie poszperać za nimi a nie tylko co chwila rekordy ?

 

i jak ktoś pisał wyżej może podeślemy wszystkim co mają flote koordy ze stojącymi szperkami ?

ba, może czasy dolotów wszystkich flot żeby było łatwiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem kolegów Fenrir i Goldi - albo to wy nie rozumiecie o co chodzi, co czyni was poniekąd ograniczonymi - nikt tu nie próbuje sprawić żeby wszystko było podane jak na tacy, usunięcie szperaczy SGO z rekordów ma służyć tylko temu że jeżeli nie można ich atakować to niech nie będą w rekordach, a nawet jeżeli ktoś pozostawił szperacze - to w przypadku nie posiadania mapy perspektywa szukania 21 planet wystarczy, żebyście skończyli gadać że podnosi się płacz, bo nikt tu nie płacze oprócz was

 

peace 

Edytowane przez DarkPassenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma służyć tylko temu? To ciekawe skąd ja wziąłem te słowa? ;]

ciągle stoją w rekordach ich szperacze, co utrudnia nam wychwycenie zwykłych graczy którzy nie odebrali floty

 

Pokazanie kogo szukać zmniejsza ilość skanów do wykonania kilkadziesiąt razy. Przeszukanie całego uni to dla niejednego moment, a mapę zawsze ktoś ma.

Także koordy to kwestia minut, po 2 telepy w gali, paliwo tanie, czas lotu krótki, szansa zauważenia ataku śmiesznie mała - czemu by nie lecieć?

 

Dark jeśli jeszcze nie płaczesz to czas najwyższy zacząć, bo nie wiem czy zauważyłeś ale nie ma na co latać..

I to właśnie przez to, że ludzie nie pilnują flot. Dobrze by było podjąć decyzję co łatwiej zrobić - zmusić ich do pilnowania czy im to ułatwić.

Naturalnie decyzja deusa jest niemal oczywista - nie zrobić nic albo zrobić coś co nic nie zmieni.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z Twoimi daleko idącymi wnioskami, co do cytatu który przytoczyłeś - również się zgodzę, ale jak już wcześniej mówiłem nie ma na to ciśnienia, bo jak sam napisałeś jak ktoś ma obcykaną grę to szybko sobie znajdzie czyjeś kordy. Mnie po prostu widok SGO w rekordach irytuje :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie SGO toczy względnie normalną grę eko (o ile ma ochotę oczywiście), dlatego temat floty jest pomijany. Natomiast uważam, że szperacze nie powinny się znajdować w rekordach, ponieważ jest to rzecz ruchoma, którą gracze jednak tracą poprzez atak i dostanie się do rekordu jest trudniejsze (co nie dotyczy budynków czy badań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Napisano wczoraj, 11:37

1.392.161.204 szperaczy nie powstało w wyniku klonów na expach, moim zdaniem jest to celowe zachowanie i nie przystoi sgo :cisza:

 

Dlugo to bedzie jeszcze zapychalo rekordy ??? jakies jajo sobie robisz KarolRadom....

 

Jak sie pisze do SGO to zlewaja tematy,a tu ban w tak szybkim czasie byl dany.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej:

SGO nie może posiadać floty bojowej, może natomiast wybudować sobie szperacze w dowolnej ilości i latać nimi na ekspedycje.

Czy powinny być one w rekordach? Moim zdanie nie.

 

Co do bana:

Był nałożony za wysłanie wulgarnego PW. Taką samą blokade dostałby Pan za wysłanie tej wiadomości do każdego innego gracza który nie jest SGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.