Skocz do zawartości

surowce a budowa


kallu

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pomysł dotyczący szybszego ogarnięcia budowy budynków. po najechaniu na budynek na który nam brakuje surki a dokładnie na jego koszt pokazuje się ilość surowców których nam brakuje. nie da się zrobić jakiegoś fajnego klika przy tym żeby po naciśnięciu surowce z banku same nam spływały na planetę co by nie trza było ciągle wchodzić i wypłacać z banku? troszkę by to przyśpieszyło gre. chyba że istnieje już na to jakis program albo coś to proszę mnie uświadomić bo nie wiem a temat skasowaćxD tak na marginesie to specjalnie się zarejestrowałem żeby to napisać więc proszę bez oszczerstw;P pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez jak sie najedzie na koszt budynku to pokazuje ile surowcow brakuje:

 

http://i43.tinypic.com/2mzcv3r.png

 

Jakby tam dodać opcje, że te wartości są wprowadzane do banku (wypłać), to byłby wilk syty i owca cała - dalej by były prowizje, ale nie trzeba by było na oko liczyć ile sury trzeba wypłacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam problemu przy obecnym systemie nie widze , najeżdzam na surowce i widze ile musze wypłącić z banku i to robię koniec

A dodanie takiego "jinxa" przycisku który by sam wypłacał z banku to jest trochę problem przy napisaniu do tego odpowiedniej formuły więc raczej na pewno nie wejdzie  w życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym wolał opcje taką, że mam np. 100bln deuteru na planecie po wypłaceniu i żebym nie musiał sam na oko zamieniać to na metal/kryształ tylko żeby po kliknięciu na rozbudowę surowce same się zamieniały tyle ile potrzeba :D

 

Wchodzisz w handlarza klikasz max deu i dla poszczegolnych kopalni wpisujesz przelicznik

4:1

2:1

3:1

Klikasz budowe i reszta do banku.

 

Az tak ciezko? Tylko jak sie zaczyna gre i ma sie 20 planet do rozbudowy to moze nastreczac problemow, ale potem? Szukanie dziury w calym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak mam np. różne poziomy danych kopalni a chcę na kilku planetach KILKA różnych kopalni rozbudować to już nie taka minuta, bo skąd mam wiedzieć dokładnie ile mi będzie potrzeba deuteru na rozbudowę 5 kopalni metalu na 61, 63, 65 , 64, 59 poziom? A tak surowce zamieniałyby się same, nikomu to zysku by nie dało, a ułatwiłoby grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kłopot wymienić dajmy te 120bln deu tak na oko na 300bln metalu i 100bln kryształu i mając wykupioną prowizję banku wypłacać i budować i wpłacać od razu to jest kilkanaście sekund roboty. Po co tak sobie utrudniać i liczyć co do 1kk te surowce starczy czy nie starczy na ten jeden poziom, teraz przy ekspedycji co większość ma ten 26 poziom lub kończy badać to kilka dni pozbierać surki i zrobić jak pisałem. Taki szczegół i ułatwianie gry że szok...po jakiego to się pytam wam potrzebne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no  właśnie łatwiej byłoby jakby same surowce się pobierały niż mam tak wpłacać i wypłacać w koło macieja, zawsze coś, lepsze to niż nic, jak ja robię eko to osobiście nie ulepszam kolonii o 1 poziom tylko wale tyle ile mam, a to uwierz mi, że jak chcę każdą z 20 planet rozwinąć to jest czasochłonne, takie wymienianie, bo tu za dużo kryształu zostanie a tu za mało metalu, a tu odwrotnie, a tu jeszcze czegoś brakuje kilka jednostek. A co do ekspedycji, to możesz napisać co robić jak napisałeś, bo nie każdy śledzi Twoje posty ^^

 

 

Edit: Tym tokiem myślenia najlepiej nic nie wprowadzajmy, bo po co :). Ludzie płaczą bo nic się nie dzieje, że nie ma żadnych nowości, a jak ktoś coś zaproponuje to i tak źle. Typowa mentalność polaka. Tak źle i tak nie dobrze :D

 

 

EDIT2: a jak tak nie chcecie żadnego ułatwienia, które nie daje jakichkolwiek zysków dla kogokolwiek to może utrudnienia? np. proponuję usunięcie banku, wtedy się pobawimy, będzie po co flotę robić i latać na graczy :> 

Edytowane przez cascaader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest taki, że każdy tak mówi, a takiego pomysłu nie ma. I raczej nie będzie bo wtedy trzebaby zmienić całą formułę gry, bo nic innego się zrobić nie da ( a i to nie zagwarantuje nowych graczy tylko da odwrotny efekt od zamierzonego). Dobry pomysł to zadania, które już są i właściwie inaczej się tego zrobić nie da prócz dobrej reklamy, ale biorąc pod uwagę to, że ludzie przychodzą, patrzą w sklep i widzą surowce za astaty to nie chcą tu grać. To jest dobre i nie dobre, bo dzięki temu można utrzymać serwer, a z drugiej strony odpycha graczy. Jak już coś zrobić to reklamę na całą polskę, pomysły czym zastąpić surowce za astaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o astaty czy wyslanie smsa tylko o ulatwienir gry. Rowniedobrze moge sobie za ta 5 kupic surki i mnie bedzie rypkalo czy se bank bierze te procenty czy nie:) a tak na marginesie to mam 10 astatow nawet nie wiem skad:D ale szkoda je wydawac w sklepie bo i tak za nie za wiele nie kupie a przynajmniej ciesza oko:) a na wiecej szkoda kasy. Wole se piwo kupic bo przynajmniej sobie je moge dotknac a gs sie nie przelece:D zreszta co to za przyjemnosc z gry jak sie samemu do wszystkiego nie doszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.