Skocz do zawartości

Oddam u7


Viher

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Z powodu nowego, 2014 roku i natłoku obowiązków w nadchodzącym czasie (praca inżynierska, egzamin licencjacki, egzaminy z języków i kilka innych rzeczy) postanowiłem wyzbyć się wszelkich, zajmujących czas gierek.

 

Z powyższego powodu - oddam swoje konto na u7.

 

Do rzeczy:

 

- 8,2kkkk punktów, top10

 

- ważniejsze badania:

szpieg 26, komp 28, bojowe 28/28/28, napędy 28/25(robi się 26)/22, MSBN 20, eksp 25 - uwaga: żadne badanie nie zostało wykupione

 

- konto składa się z samego eko

 

- 20 (w tym matka) dużych i zimnych planet (średnia temperatur z tych 20 planet to -87,6 stopnia!), w tym 10 planet -99 stopni

 

- 1 mniejsza plenta w układzie matki, też zimna, ale już bez pól - w razie potrzeby można z niej zrobić lotkę lub zmienić na większą i od nowa zagospodarować

 

- komplet moonów, wszystkie dobrze rozbudowane, jeden nawet dość duży, wszystkie układy objęte falangą

 

- w banku troszkę surki na start, ale kokosów bym tutaj nie szukał :)

 

 

Oferty wraz z ew. osiągnięciami pisać tutaj :) Konto oddam do środy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym miał coś do tego, ale takie konto oddaj osobie która potrafi pisać po polsku i która ma jakąkolwiek kulturę osobistą. A jeśli o te dwie rzeczy chodzi to Neonek odpada w przedbiegach:).

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu prywatnym!

 

Popieram zarówno radę, jak i info o Neonku, sam doświadczyłem jego "dojrzałych" PW. ;)

 

Powodzenia i nie wracaj do tego zapychacza czasu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , skoro eko to się zgłosze . Jak wiesz dobrze gram flotą na Uni 4 Uni 3 i eko na Unii 5 ,

 

Uni 4 top 1 floty się utrzymuje , Uni 3 top 6-7 chyba , uni 5 z eko mam 16 kkk pkt .

 

Jesli to jest całe samo eko to moglbym kontynuowac rozwijanie konta , jeśli chciałbys wrócic konto bym zwrócił .

 

Dorobku ST i SJ nie będe wklejał , sam dobrze pewnie wiesz a jeśli nie to szukaj Uni 3 i Uni4 ST & SJ nick revenGe 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.