Skocz do zawartości

Dzień farmera - event vol. 2


Rekomendowane odpowiedzi

oj tam lekko przesadzasz Alwego szczególnie w okresie świątecznym , dla mnie jest to zrozumiałe że mógł się gościu nie wyrobić ale po co od razu się czepiać , w końcu nie przepadło a że trochę później to dużej różnicy nie robi przynajmniej dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie tyle chodzi o surowce co o zwykły szacunek do gracza, którego deusowi brakuje. Kolejny raz zrobił sobie z gęby szmate obiecując gruszki na wierzbie, zamiast od razu pisząc, że nagrody da po świętach.

 

Wiesz, akurat o to oskarżać byś go mógł, gdybyś stracił na tym opóźnieniu. Nie straciłeś - to, że @deusx dostaje kasę za astaty. to nie czyni go od razu niewolnikiem na twoje zawołanie. Były święta, każdy NORMALNY człowiek zrozumie, że może są ważniejsze rzeczy niż parę wirtualnych cyferek. Nie mówię, że admin jest tutaj święty i nieskazitelny, ale do jasnej cholery, może nie róbmy sobie jaj i nie zachowujmy się jak gówniażeria rodem z podstawówki i trochę odpuśćmy pewne kwestie, co?

 

Przepraszam z góry za spam, ale pewne zachowania mnie do szału doprowadzają.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja doskonale rozumiem, że są święta. Co więcej święta te są co roku, żadna to niespodzianka. Dlaczego więc deus napisał, że nagrody da w święta? Jest normą, że deus obiecuje coś zrobić w ciągu kilku dni, a potem to olewa (czyt. ma w du*** graczy). Mnie nie chodzi o to, aby już teraz dawał te nagrody, gdyby nie ten temat to bym myślał, że nagrody są już rozdane. Chodzi mi jedynie o to, aby deus zaczął szanować graczy, siebie samego i przestał rzucać słów na wiatr. Skoro nigdy się nie wyrabia ze zrobieniem czegoś na "jutro" to niech do k... nędzy przestanie wiecznie gadać "jutro" a zacznie mówić o przyszłym tygodniu, wtedy nikt nie będzie sięczepiał.

Te nagrody to mnie walą, dla mnie to dobowe wydobycie wraz z ekspedycjami, lub pół godziny farmienia. Wkurza mnie jedynie postawa deusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwego pojechałeś i tyle. Więcej opamiętania, zwłaszcza że tu zawsze możesz użyć 'backspace'. Po to tu jesteśmy żeby grzecznie i z kulturą (również do Administracji) wyjaśniać takie sprawy.

 

Pozdrawiam!
 

Co do 10% Ja prawdopodobnie nie otrzymałem, ale ręki nie oddam ; ) TO i tak mało :nie_wiem: (bo mało się wysiliłem), więc problemu robić nie chcę  ; )

 

Nadal Wesołych !!! :hura::icon_biggrin::icon_cheesygrin::icon_razz:

Edytowane przez Matura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, faktycznie istnieje błąd w historii, natomiast nie ma błędu w przyznawanych surowcach.
Sprawdziłem kilku graczy, których nagrody były znaczne i w każdym przypadku widzę wpłatę.

 

Historia natomiast też jest, tylko nie u was, a u mnie - zapomniałem zmienić danych z id użytkownika na id obdarowanego, a testowałem na sobie, więc u mnie testowa wpłata się pojawiała :)

 

Także dane są i jestem w stanie każdego dokładnie sprawdzić.

Do kilku chwil poprawię wpisy na poprawne i wydłużę historię do 100 ostatnich transakcji, wtedy każdy będzie mógł na 100% sprawdzić, czy surowce dostał.

 

EDIT:
Historia poprawiona i wydłużona - teraz każdy może sprawdzić wpłatę 28.12 około godziny 10:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.