Skocz do zawartości

Zbanowani gracze - ukarani gracze


pydys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądając ostatnio galaktykę podczas farmienia i szukania jakiegoś celu , zwróciłem uwagę że jest trochę graczy (G,U,i I) czyli zbanowanych z urlopem i nieaktywnych od iluś tam dni.

Chciałbym zaproponować wprowadzenie możliwości atakowania tych graczy zbanowanych.

Skoro postępowali oni niezgodnie z regulaminem dlaczego na ich konta ma być nakładany urlop ?

Konta te są automatycznie jakby chronione 

Część z tych kont na pewno jest rozbudowana , a pewnie i przed zbanowaniem posiadały jakieś floty 

Gdyby możliwe były ataki pojawiły by się pewnie nowe farmy a i pewnie parę flotek. na pewno wielu graczy skorzystało by z okazji ataku takich planet

 

Albo pójść w drugą stronę i kasować konta obdarzone banem długoterminowym ponieważ zajmują one często pożądane miejsca w układach na których mogli by się osiedlać nowi gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi w tym wątku raczej o ukaranie każdego bana a nie tylko dożywotnich. Mam na myśli aby wprowadzić opcję że nałożenie bana blokuje konto dla gracza , ale w grze każdy może je atakować

Edytowane przez pydys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być od pierwszego bana , w końcu w obecnej formie dostanie bana to jakby pójście na przymusowy urlop bo gracz nic nie traci , ani nic nie zyskuje ( no może poza czasem zleży z której strony patrzeć :P )

Edytowane przez pydys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.