Skocz do zawartości

Błąd przy kolejce wyburzania


pydys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Ostatnio zaczęło mi brakować pól na planetach w związku z wykonywaniem zadania 31 z zakładki ekonomia. Po zaliczeniu zadania doszedłem do wniosku że niektóre magazyny są za duże i trzeba je wyburzyć 

I w tym waśnie momencie pojawia się błąd .

Wiem że za wyburzenie trzeba zapłacić 2x więcej niż za wybudowanie ( w przypadku innych obiektów jest to chyba koszt następnego poziomu)

jednak przy dodaniu do kolejki 3 pozycji zburz ( mag kryształu 26 , 25 , 24 lvl ) nagle znikły mi prawie wszystkie surowce (od razu anulowałem owe wyburzanie i surowce wróciły wiec nie ma problemu)

Zainteresowany nagłym ubyciem surowców postanowiłem zbadać sprawę i zaobserwowałem że wyburzenie jednego poziomu kosztuje normalnie , ale już każde kolejne jest spotęgowane , tak jak bym budował kolejne poziomy (dzieje się to tylko przy dodaniu wyburzania do kolejki)

wygląda to tak : dla przykładu mamy budynek którego kolejne poziomy kosztują

10lvl -> 100

11lvl -> 200

12lvl -> 400

13lvl -> 800

14lvl ->1600

15lvl ->3200

16lvl ->7400

mamy wybudowany na poziomie 13 i chcemy zniszczyc do 10 ( wtedy zamiast zaplacic za 13 , 12 i 11 (1400j) przy kolejce wyburzania musimy zaplacic za 13 14 i 15 ( 5600j )

 

Mam nadzieję że da się coś z tym błędem zrobić

 

zaznaczę jeszcze że przy wyburzaniu po jednym poziomie problem nie występuje wyburza normalnie

Edytowane przez pydys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny nad tą błahostką spędziłem <_>

Robię jeszcze ostatnie testy i dzisiaj błąd powinien zostać załatany. Przy okazji nie będziemy płacić za wyburzanie dwukrotność ceny budynku, a połowę ceny (i z każdym następnym elementem o połowę mniej, nie więcej).

 

Pojawi się małe ograniczenie, jeżeli w kolejce budowania będziemy mieli wyburzanie (w obojętnie którym miejscu), to anulować kolejkę będzie można po kolei tylko od ostatniego elementu.

 

 

edit: błąd załatany, proszę o wiadomość, czy wszystko działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.