Skocz do zawartości

deusx

Czy jesteś za połączeniem uniwersum 4 i uniwersum 5  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiedź tak lub nie.



Rekomendowane odpowiedzi

Na razie można przenosić swoje konta z u4 na u5 normalnym trybem. 7 lutego nastąpi zakończenie procesu (opcja nie będzie już dostępna) i do tego czasu zapadnie decyzja, czy część konto nieaktywnych zostanie przeniesionych. Jeżeli będzie ona pozytywna, to w ten sam dzień będą one przeniesione.

Jaka decyzja odnośnie przenosin nieaktywnych kont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z graczami którzy obudzili się "z rękom w nocniku" bylem na 3 miesięcznym urlopie na u4 i nie mam już możliwości przeniesienia konta?

Nie ma czegoś takiego jak 3 miesieczny urlop jest to 90 dni.

 

A urlop jest znoszony po 50 dniach i stajesz sie osoba iI wiec pewnie jesteś farmą ktora została przeniesiona albo twoje konto nie zostało przeniesione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thrill_Seeker miales urlop jeszcze 6 lutego wiec cie 50 dni nie było nie więcej. Podobno gracze mieli być odpowiednio powiadomieni ale jak masz konto na urlopie mieć to lepiej się nie denerwować i odpuścić grę. Bo nie wiem czy administracji zależy jeszcze na graczach (nawet tych bardzo dochodowych).

Ja podbijam pytanie Alwego co z farmami bo na u5 jest lipa straszna w porównaniu z u4. Wiec ja i gracze co farming lobią są stratni po przeniesieniu.

Po przeniesieniu na u5 skasowały się statystyki odnośnie ekspedycji wiec pytam czy będą przywrócone?

Po trzecie czy w końcu ktoś zajmie się ta grą bo można cierpliwie czekać ale jak czekamy cierpliwie i otrzymamy odpowiedz ze nie będą przeniesione to się mija z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie mógł konta przenieść z różnych powodów to niech napisze na ogamtest@gmail.com

Potwierdzone przypadki na pewno będą miały możliwość przejścia.

 

 

Co do farm z u4.
Będzie czystka kont z uniwersum 5 około 1000 sztuk, w to mijsce zostaną przeniesione dobre konta z unwiersum 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje za granica i nie mam mozliwosci codziennie zalogowac sie na konto. Za przeniesienie juz dziekuje bo pewnie znow by mnie podkusilo na przelew... skoro od poczatku nie mozna rozmawiac z graczami jak z ludzmi zanim nie wspomni sie o pieniadzach to dziekuje wszystkim za wspolna gre. Pozdrawiam thrill_seeker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje za granica i nie mam mozliwosci codziennie zalogowac sie na konto. Za przeniesienie juz dziekuje bo pewnie znow by mnie podkusilo na przelew... skoro od poczatku nie mozna rozmawiac z graczami jak z ludzmi zanim nie wspomni sie o pieniadzach to dziekuje wszystkim za wspolna gre. Pozdrawiam thrill_seeker

 

Każdy został poinformowany i mailowo i w grze. Niestety nie mam numerów telefonów aby każdemu wysłać SMS.

Podobnie jak z uniwersum 2, niektórzy "z ręką w nocniku" mieli możliwość przeniesienia konta.

 

Przez ostatnie dni byłem zajęty organizacją serwerów, dlatego miałem mało czasu na odpowiedzi, myślałem, że w tym wątku gracze jedynie piszą o sprawach przeniesienia farm, dlatego zajrzałem tutaj dopiero dzisiaj.

 

Sprawa zarobku to rzecz ważna - tego nie można ukrywać, jednak ma ona na prawdę niski priorytet. Kiedy to w końcu zrozumiecie ? Zarówno gracz, który nic nie wpłacił jak i ten, co wpłacił sporo jest traktowany zawsze tak samo, bez żadnych ulg czy przyspieszeń i tak jest od zawsze i tak zostanie (jedni się o tym przekonali, inni są w pewnych utwierdzeniach). Chcesz sprawdzić ? Wyślij mi korupcyjną propozycję, poza systemem i zasadami, czy jakąkolwiek inna - zawsze odmówię. Czasami trzeba poczekać na odpowiedź, wyjaśnienie, sprawdzenie, jednak zawsze staramy się wszystko zrobić, aby było jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.