Skocz do zawartości

deusx

Czy jesteś za połączeniem uniwersum 4 i uniwersum 5  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiedź tak lub nie.



Rekomendowane odpowiedzi

Do połączenia pewnie dojdzie ponieważ większość graczy tego chce...ja też ale...no właśnie co z resztą kont które miały być już dawno do przejęcia a dokładniej te które mają powyżej 1kkkk pkt??ten temat był poruszany chyba już kilka razy jak się nie mylę i dalej nic nie zostało zmienione a czy nie szkoda dobrych kont??które mogli by nowi gracze przejąć i zwiększyć tym samym rywalizację jak i wiadomo wspomogli by serwer ponieważ przejęcie konta nie jest za darmo...może warto się nad tym zastanowić przed połączeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ważna kwestia, masz rację.

Ankiety nie udało mi się dzisiaj stworzyć (przepraszam, ale sprawy osobiste zaważyły na czasie). Jutro pojawi się ankieta na 100%, mogę też obiecać, że system przejęcia kont zmieni się przed możliwością przejścia z uni na uni.

 

 

 

EDIT: Zachorowałem, przepraszam, ale nie miałem sił. Zobaczę jak będzie jutro, nie obiecuję, że zrobię.

EDIT 2: Ankieta została wprowadzona, potrwa do 12 grudnia do godziny 15:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, dlaczego?

Mam konta na uni 4 i uni 5.
Na uni 5 mam banki pełne surowców bo od 2 lat nie gram tam aktywnie, wchodzę codziennie na 2 minuty i odkładam surowce (z fabryk które produkują mi 200% - wykupiony geolog) plus 0% prowizji banku (także wykupione i to wszystko za realne pieniądze).

Nie bardzo interesuje mnie to, że "będzie fajnie, flotowcy będą mieli na kogo latać" - nie jestem flotowcem = jestem stratny.
Do tego tracę całkowicie konto na uni 5 w które zainwestowałem blisko 100-150 zł !!! BEZPOWROTNIE !!! z bankiem pełnym surowców - nie dodam o straconym codziennie czasie na zebranie tych surowców.

 

Ok jest to, że światy się połączą, flotowcy się pobawią, pojeżdżą ekowców bo trzeba będzie narobić nowych farm no ale nie tędy droga. Pomyślcie o "słabszych" którzy nie patrzą na stateczki.
I dodam - kto odda mi za stracone konto na uni 5?? Zapewnie nikt..

Jeżeli OGam jest zabawą, to dla mnie to zabawne nie jest.

Pozdrawiam cały Team OGam i na przyszłość liczę na bardziej udane pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ironia]A ja nie kumam flotowców co muszą wszystko zniszczyć, czy dzięki temu, że muszą być najsilniejsy z największą ilością bitew podbudowywują swoje ego?[/ironia]

Alwego a do czego jest flota? By ją wybudować i aby stała tylko na planecie??? Chyba naturalnym jest to ,że jak ktoś ją ma to nią lata , chyba żę czegoś nie rozumiem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz tego, że latają na wszystko.

 

Jasne jest, że flociarze nie są tu winni ale pustki jednak są i nie spodziewam się aby kiedykolwiek się to zmieniło.

Choćby połączyć 100 uni, kilka osób w max tydzień zajmie się "nowymi" i powrót do tego co było przed połączeniem.

 

Niepojęte jest dla mnie łączenie uni - z tymi na moim uni floty nie postawię ale jakbym grał z gośćmi z tamtego uni to jak najbardziej? Bo co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z badaniami? Uni 4 powstało wcześniej niż Uni 5, w związku z czym gracze z 4 mieli więcej czasu, a jak wiadomo w przypadku badań surowce nie mają najmniejszego znaczenia, potrzebny jest tylko czas.

 

 

 

3. Uniwersum 4 jest starsze, dlatego mogą występować tam silniejsze, bardziej rozbudowane konta. Aby to jakoś zadośćuczynić graczom z u5 - zostawiamy im ich własne uni, własne farmy itd. Gracze z u4 muszą się zadomowić.

 

I co mi po moich własnych farmach, skoro po połączeniu będzie więcej chętnych na nie. Sądząc po ilości ataków (zarówno ogólnych i jak i dziennych) TOP1 u4, spokojnie jest on w stanie oblecieć większość farm na całej uni w jeden dzień.

Edytowane przez Arko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego są tacy co starają się o to aby Deusx przeniósł na uni 5 również top 500 farm a nawet więcej z uni 4 bo spokojnie się tam zmieszczą i wówczas było by to korzystniejsze dla wszystkich.

 

A co jeśli ja mam badanie załączone czy podczas przeniesienia włącza się urlop???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki głosowania:

u4:
75.51% TAK

24,49% NIE

 

u5:

78.18% TAK

21,82% NIE
 

Ogólnie:

77.66% TAK

22,34% NIE

 

Sprawdziłem również graczy, którzy głosowali na NIE. Spora ich część to gracze mający konta na obu uni, sporo jest też głosów z kont, które w ogóle nie są aktywne czy założone jedynie w celu oddania głosu, zalogowanie, oddanie głosu i wylogowanie - żadnej innej operacji. Czyli można rzecz, że wynik jest jest sporo zawyżony, wg. mnie nie powinien on sięgać więcej niż 15%, ale to bez znaczenia ponieważ znaczna większość jest na TAK i do połączenia dojdzie (niemniej zlecę operatorom dokładne sprawdzenie podejrzanych kont). Wkrótce pojawią się szczegóły dot. łączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.