Skocz do zawartości

Błąd misji napadaj - księżyc


Gość karaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karaluch

UT nie zabierają z moona tyle ile powinny (max ładowność ale nie więcej niż 50% tego co znajduje się na moonie).

Wysłałem 6 fal po 1kk UT (pojemność 150kkk). Na monie było 500kkk deu. Niestety, każda fala zabrała tylko po 50kkk deu, czyli razem 300kkk. Czyli lipa bo nie zgrabiło tyle co powinno, a ja już nie mogę gracza zaatakować....

Uniwersum 7

ps

nie, nie wpłacił i nie zabrał surowców z moona - nadal tam są (tj ta reszta 200kkk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

To napiszcie w poradnikach, że najlepiej mieć tylko kopalnie deuteru, gdyż w czasie rabunku, zostanie nam zrabowane tylko 1/3 pojemności ....

Dla mnie to poważny błąd.

nie powinno być istotne czy rabujemy krychę, metal czy deu. 50% to 50%. Przy systemie tym który teraz jest to równie dobrze można by dać limit, że w czasie jednego ataku, można zrabować maxymalnie Xkkk surowca w przeliczeniu na deuter.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Nie, nie jest dobrze. Skoro pojemność ładunkowa danego statku to X, to statek ten rabuje tyle ile pomieści ale nie więcej niż 50% tego co znajduje się na planecie.

 

Mało tego (dziś sprawdzałem). Jeżeli lecę na farmę, na której znajdują się: metal, krycha i deuter. To UT rabują każdego surowca po 50%, a jak jest sam deuter, to 30% ładowności statku. Więc jest to błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.