Skocz do zawartości

Zabawa w złomowanie vol. 10 - harmonogram walk


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zwycięzcom. Zawsze towarzyszą mi te emocje, gdy zjeżdżam w dół strony i spoglądam na swój nick, hehe. A jak tam u was? Macie już swojego faworyta? Domyślacie się kto może być czarnym koniem (osłem? ;D) tej zabawy? Ja na obecną chwilę nie mam zdania, za dużo graczy bym mógł zaczął wybierać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz , że wygrałes ? Nie było jeszcze wyników II Rundy  

 

Przypominam :

 

 

 

Zasady konkursu:

1. W konkursie może wziąć udział każdy gracz. Jedyne wymaganie to konto w grze. W przypadku posiadania kont na więcej niż jednym uniwersum, udział może wziąć tylko jednym kontem.

2. Żeby wziąć udział w konkursie nie trzeba posiadać floty. Należy jedynie wysłać nasz wybrany skład poprzez link zgłoszeniowy dostępny w podglądzie gry po zalogowaniu. Wiąże się to z obliczeniami, aby Nasza flota nie przekraczała poniższych ustaleń.

3. Flota nie może przekraczać wartości 10 BLN deuteru i nie może być mniejsza niż 9.9 BLN deuteru (przelicznik 4:2:1).

4. Turniej odbywa się poprzez symulacje podanych składów flot. Przechodzi osoba, która odniosła mniejsze straty w pojedynku. Do następnej rundy brany jest pod uwagę pierwotny stan floty.

5. W przypadku remisu, w którym gracze stracą identyczną wartość jednostek przechodzi osoba, która będzie wybrana metodą losowania.

6. Walki będą przeprowadzane na silniku walk (symulatorze) ogam.online, przy równym poziomie badań, domyślnie ustawionym na 0. Dzięki temu walki są przeprowadzane bez rozróżnienia uniwersum. Spotkać się może każdy z każdym.

7. Zapisy trwają do 30 października do godziny 23:59.

8. Zabrania się ujawniania swoich składów flot podczas zapisów i trwania konkursu osobom trzecim.

9. Udział w konkursie wymaga akceptacji niniejszego regulaminu.

Gracz na którego trafię w 3 fazie jest bardziej wymagający niż nic nie mówiący mi nick z u7 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulamin... wam to patrze pasuje wywalać ludzi nawet jak nic nie zrobili
to taka polska mentalność : - kopa mu bo powiedział komuś, bo prawdopodobnie złamał regulamin,
prawdopodobnie to możecie sobie wsadzić psy ogrodnika
weście się opanujcie...
żyjecie w jakiejś iluzji... ja jak grałem w poprzednich edycjach to sobie porównywałem składy po konkursie i co mi zrobicie? nic, bo to jest pusty i głupi zapis :P
(tajemnice się zawsze robi po coś... przecież nie po to żeby było lepiej)

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche suche wydawalo mi sie ze mialy byc ustalone sklady z danych uni czyli uni1vsuni1 uni2vsuni2 a tu widze wszystkie serwery wrzucone w jeden worek wezcie moze jeszcze pozwolcie na przemieszczanie sie grzaczy miedzy uni w grze ... smieszne te wasze konkursy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche suche wydawalo mi sie ze mialy byc ustalone sklady z danych uni czyli uni1vsuni1 uni2vsuni2 a tu widze wszystkie serwery wrzucone w jeden worek wezcie moze jeszcze pozwolcie na przemieszczanie sie grzaczy miedzy uni w grze ... smieszne te wasze konkursy ...

 

Kolego grasz tu pierwszy raz ? Jeśli tak to zobacz sobie na poprzednie edycje a niepotrzebnie spamuj tutaj ...;/

 

Gratuluje tym którzy przeszli, tym którzy odpadli powodzenia w parach :)

 

teraz czas na freebok'a Powodzenia Tobie i reszcie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

 

Każdy, kto przeszedł dalej niż pierwsza faza, otrzyma 50% zadanych strat przeciwnikowi (1 jednostka = 1 deuter) w deuterze.

 

 Deusx, Dotyczy to każdej rundy (1-ej,2-ej, 3-ej... ostatniej ) ?

Wypłata nastąpi po konkursie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Quahodron (u5) vs Raven (u3)

 

Tego na prawdę się nie spodziewałem. Już miałem przez chwilę wrażenie że moja zabawa kończy się właśnie w tym miejscu :blabla:

 

Pokonanym po :piwo: i oczywiście gratuluję zajścia tak daleko :)

No, a my bawmy się dalej :boxing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego na prawdę się nie spodziewałem. Już miałem przez chwilę wrażenie że moja zabawa kończy się właśnie w tym miejscu :blabla:

 

Pokonanym po :piwo: i oczywiście gratuluję zajścia tak daleko :)

No, a my bawmy się dalej :boxing:

 

No a jednak okazałeś się lepszy :)

piwko dla Ciebie :)

 

 

cała nasza czwórka z U5 odpadła.

jak bedzie z ustaleniem najlepszej trójki ? tzn najlepsza czwórka ? czy kto zadał wiekszy %?

i jak bedzie wypłacany, i kiedy ten % ;) :PP

 

 

serdeczne gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.