Skocz do zawartości

Regulamin - Pytanie o §5 Bash


kOtello

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z regulaminem http://forum.ogam.online/topic/3083-regulamin-ogamnetpl/  §5 Bash pkt 5. Przez bash należy także rozumieć wysłanie FS (długo lecącej floty) na aktywnego gracza...

 

Czy wysłanie FS'a na aktywnego gracza z misją stacjonuj w celu ochrony swojej własnej floty jest także złamaniem regulaminu czy nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cel floty (użytkownik) ma zamiar iść na urlop, zdemontować coś czy usunąć kolonie to jest to złamanie regulaminu (ponieważ mu to uniemożliwiasz). I jeżeli użytkownik zgłosi złamanie regulaminu to jest to podstawa do bana.

 

Natomiast jeżeli cel nie ma nic przeciwko, to nikt nie będzie na to zwracał uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też podłączę do pytania.

 

Co w sytuacji gdy mam na falandze flotę powracającą z misji transportu. Powiedzmy, że dociera późno w nocy. Jako, że nie będę wstawał o tej porze (powiedzmy 3:00) to o 20tej wysyłam flotę z misją napadaj. Czy w takiej sytuacji tez jest to złamanie regulaminu?

I drugie pytanie. Jeżeli lece na gracza (iI) z misją napadaj, powiedzmy 6 godzin (taki luźny farming). A gracz ten nagle się zaloguje i zglosi mój wyczyn bo chcial cośtam cośtam, to też skończy się to banem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli jest to atak na flotę, to nawet lecąca 40 godzin flota to nie jest FS, tylko atak. Nie jest to złamanie regulaminu.

 

2. W momencie wysłania gracz był nieaktywny, dlatego nie jest to złamanie regulaminu. Tutaj sgo niestety nie widzi czasów wysłania czy lądowania, dlatego blokada może być nałożona w wyniku niedostatecznych danych, jednak odwołanie załatwi sprawę natychmiastowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co w sytuacji gdy mam na falandze flotę powracającą z misji transportu. Powiedzmy, że dociera późno w nocy. Jako, że nie będę wstawał o tej porze (powiedzmy 3:00) to o 20tej wysyłam flotę z misją napadaj. Czy w takiej sytuacji tez jest to złamanie regulaminu?

 

Skoro flota mu wraca na daną planetę, to i tak nie włączy urlopu, nie skasuje planety oraz nie zdemontuje się, więc jeżeli wyślemy flotę pare sekund po lądowaniu floty obrońcy to regulamin nie został złamany, gdyż nie utrudniamy obrońcy załączenia którejś z w.wymienionych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.