Skocz do zawartości

Błędy w misjach, lądowanie na planetach


kOtello

Rekomendowane odpowiedzi

Deusx, sprawy były już poruszane wielokrotnie czy to dotyczące zawróconego FS'a czy innych misji gdzie wracająca flota lądowała na planecie zamiast na moonie.

 

Kiedy te kwestie zostaną rozwiązane bo problem w dalszym ciągu występuje. Ostatnio moje GS'y po zniszczeniu moona wylądowały na planecie a nie na moonie z którego zostały wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już ktoś chce zgłosić błąd, to niech przynajmniej poda swój nick, uniwersum, datę i dokładną godzinę lotu. Najlepiej zgłaszać błąd zaraz po jego wydarzeniu.

U mnie to dzieję się teraz, więc co mam jeszcze napisać.

 

nick: Robertent

Uniwersum 6

 

 

10-17 14:29:40 +0200 Kontrola lotu Stacjonuj Nowa Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji [xx:xxx:xx]. Wyładowane surowce z floty:

Metal : 0, Kryształ : 0, Deuter : 0

Taki jest komunikat, mimo to flota nie ląduje, zarówno z planety na moona jak i w odwrotnym kierunku.

Robertent

Uni 6

 

MiG

Proszę używać opcji edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo u7 banned wogle nie moge wyslac floty na stacjonuj 

 

 

 

 

Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji . Wyładowane surowce z floty:
Metal : 0, Kryształ : 0, Deuter : 0 10.17 14:44:50 Kontrola lotu Stacjonuj - Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji  Wyładowane surowce z floty:
Metal : 0, Kryształ : 0, Deuter : 0         10.17 14:44:05 Kontrola lotu Stacjonuj - Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji. Wyładowane surowce z floty:
Metal : 0, Kryształ : 0, Deuter : 0 Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldmano, u4

 

Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji [xxx]. Wyładowane surowce z floty:

Metal : 1, Kryształ : 0, Deuter : 0

10-17 15:37:58 +0200 Kontrola lotu Stacjonuj

-

Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji [xxx]. Wyładowane surowce z floty:

Metal : 0, Kryształ : 0, Deuter : 0

10-17 15:37:29 +0200 Kontrola lotu Stacjonuj

-

Twoja flota pomyślnie wylądowała na pozycji [xxx]. Wyładowane surowce z floty:

Metal : 0, Kryształ : 0, Deuter : 0

 

próba posłania szperek na moona. co ciekawe te które na moonie są już to i na moonie lądują po powrocie z expów

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja mam tak przy zawrotkach , Wysyłam z moona na moona na stacjonuj , zawracam i pisze ze wraca z moona na moona na stacjonuj a w momencie powrotu ląduje na planecie

 

 

 


Jeżeli już ktoś chce zgłosić błąd, to niech przynajmniej poda swój nick, uniwersum, datę i dokładną godzinę lotu. Najlepiej zgłaszać błąd zaraz po jego wydarzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.