Skocz do zawartości

Nie moge skanować księżyców. WP8


Gość karaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Cat, u mnie to nic nie pomaga.

Deusx, u mnie nie pokazują sie chmurki (jeżeli masz na myśli te pokazujące sie przy planetach i ksiezycach). Ze smartfona mogę korzystać tylko z widocznych ikonek w galaktyce - atak RM, szpieguj, buddy. Mało tego, gdy chce zeskanować kolejna planetę w danym układzie galaktyki ( na kolejnej pozycji), pokazuje się taki komunikat:

"Wysyłanie floty na x:xxx:x z misją szpieguj. Szybkie skanowanie jest możliwe wyłącznie z poziomu galaktyki (4)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, możesz coś z tym zrobić? Nawet gdy przychodzi raport ze szpiegowania, to sie nie wyświetla. Dopiero jak odświeżę kilka razy to widać wiadomość. Inne wiadomości wczytują sie normalnie, bez problemów. Tylko szpiegowanie i czytanie tych wiadomości stwarza największe eksze problemy. Nie da sie tak grać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co, mogę ew. wystosować pismo do Microsoft, czemu ich przeglądarki od zawsze są tragiczne.

Jeżeli chodzi o skanowanie, to są tam jakieś skrypty, ale wiadomości to tylko tabelki, jeżeli to nawet nie działa poprawnie, to pozostaje ubolewać nad działaniem tej przeglądarki. Pozostaje poczekać, aż FF czy Chrome udostępni na ten system swoje przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.