Skocz do zawartości

ACS a ban


Viher

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Przeczytałem temat, w którym BlackHawk dostał bana za omijanie blokady ataku na słabszych graczy. Ciekawi mnie bowiem, co by się stało w hipotetycznej sytuacji:

 

Mam flotę top150, do farmingu.

Skanując galaktyki, znalazłem fajną flotę do zezłomowania, ale sam jestem za słaby.

Mam w sojuszu gracza top1 flot (dla którego znaleziony przeze mnie cel jest za słaby) a chcę, żeby surka ze złomu została w sojuszu (wiadomo, sojusz gra zespołowa).

Wysyłam graczowi z mojego sojuszu skan, piszę że posłałem atak TYLKO jednym statkiem żeby się dołączył (jeden statek, wiedząc, że moja flota w tym statku miałaby marginalne znaczenie).

 

Gracz top1 dołącza się do ataku, co dalej wiadomo.

 

Co w takiej sytuacji się dzieje? Gracz z mojego sojuszu w zasadzie działał na moją prośbę - czy hipotetycznie, też dostałby bana?

Edytowane przez Viher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowdzono S dla rozwoju flociaży , i widać co z tego powstało ... nic. I teraz będziemy karać każdego co chce zezłomować chociaż coś na tych uniach , bo jak jesteś za dobry to źle , bo jak kupujesz astaty to źle , jak coś nie dopracowano w systemie gry to nie wina tych coś grę tworzyli i tworzą .... opanujcie się i zróbcie tak by każdy grał na równych zasadach ... a nie Ci co są pro czy Astatowcy to grają juz teraz aby aby ... grać , aby wpłacać do banku , aby wejść na konto ..moim zdaniem cały cens "S" padły już dawno na pysk , ale widać że po wielu dyskusjach nic sie nie zmienia i nic nie ma zamiaru się zmienić ...to identycznie jak w polskim prawie .....ogólnie masacra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Przeczytałem temat, w którym BlackHawk dostał bana za omijanie blokady ataku na słabszych graczy. Ciekawi mnie bowiem, co by się stało w hipotetycznej sytuacji:

 

Mam flotę top150, do farmingu.

Skanując galaktyki, znalazłem fajną flotę do zezłomowania, ale sam jestem za słaby.

Mam w sojuszu gracza top1 flot (dla którego znaleziony przeze mnie cel jest za słaby) a chcę, żeby surka ze złomu została w sojuszu (wiadomo, sojusz gra zespołowa).

Wysyłam graczowi z mojego sojuszu skan, piszę że posłałem atak TYLKO jednym statkiem żeby się dołączył (jeden statek, wiedząc, że moja flota w tym statku miałaby marginalne znaczenie).

 

Gracz top1 dołącza się do ataku, co dalej wiadomo.

 

Co w takiej sytuacji się dzieje? Gracz z mojego sojuszu w zasadzie działał na moją prośbę - czy hipotetycznie, też dostałby bana?

 

 

Przytoczony przez Ciebie przypadek zakończył by się albo zazłomowaniem Twojej floty gdybyś leciał na przeciwnika albo mógłbyś wysłać flotę atakującą tylko zgodnie z założeniami ochrony "s" otrzymałbyś komunikat;

"UWAGA !

Próbujesz zaatakować gracza silnego, może on odpowiedzieć ogniem na twój atak przez 24 godziny momentu od wysłania floty.

Twoja suma punktów za flotę i obronę (xxxxx) jest mniejsza niż 5% punktów floty i obrony atakowanego gracza (xxxxxxxxxxxxxx)."

 

Gdybyście natomiast lecieli ACS'em to zależy czy dla TOP1 atakowany byłby "s", jeśli nie to nie ma o czym mówić, jeśli natomiast byłby słabym graczem, byłoby to złamaniem regulaminu poprzez bugusing o ile jeszcze będzie to możliwe po wprowadzeniu poprawek przez Deusx'a.

 

Koniec opowieści

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.