Skocz do zawartości

Nie możesz bardziej oziębić tej planety.


kOtello

Rekomendowane odpowiedzi

A jest jakieś logiczne uzasadnienie takiego ograniczenia, skoro temperaturę można obniżyć do -99?

 

"bo drogo"

 

Tyle pamiętam z tematu gdzie był pomysł na obniżanie temperatur. W tej chwili nie pamiętam gdzie to było, byś musiał przekopać forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnieniem jest limit przyrostu surki jaki da oziębienie planet.

Maksymalnie wychodzi to 8-10% (zależy jak bardzo ciepłe był planety), a deus chciał i 5% dać.

 

BTW, dla Ciebie 320k trytu za 1°C oziębienia na 21 planetach to jest mało..?

Gdzie da to pewnie jakieś 0,15% przyrostu wydobycia łącznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszliśmy do granicy absurdu. To już jest żałosne.

Kilka wniosków i spostrzeżeń;

1) Jak ktoś napisał Tryt jest i ma pozostać dobrem luksusowym pozyskiwanym wyłącznie na ekspedycjach.

2) Trytem nie można dowolnie handlować mimo iż jest giełda to "policja" strzeże ładu i porządku.

3) Jak masz za dużo trytu to go sobie w d... możesz wsadzić bo planety nie oziębisz i już (widzimisie)

 

Proszę mi powiedzieć co jeszcze można ograniczyć w tej grze aby się znudziła do reszty?

Mam 2 bańki trytu i nie mogę go sprzedać bo nie ma chętnych, jak opuszczę do minimum cenę to "policja" cofnie moją ofertę z giełdy twierdząc że pushuje wystawiając po cenie dumpingowej a jak chcę zużyć tryt do oziębienia planety to też nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd miałem wiedzieć że to nie jest błąd skoro nigdzie jasno nie jest określone O ILE można obniżać temperaturę natomiast wiadomo że można ją obniżyć do - 99 stopni.

 

A kolejna sprawa to nie wybierałem sobie tej planety do kolonizacji bo to PLANETA MATKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.