Skocz do zawartości

Pole zniszczen


Gość karaluch

Rekomendowane odpowiedzi

tak to zdecydowanie normalne karaluch,

mi się wydaje że to jest jak z jazdą do sklepu który jest zamknięty, jest zamknięty ale pojechać można

 

ale dziwne jest to że na ekspedycje można latać tylko szparami(w składzie) i na pole zniszczeń można latać tylko reckami( w składzie) albo szpieguj... bo w zasadzie dlaczego nie wszystkim czym się rusza... najwyżej nie przywiezie nic z ekspedycji, nic z pz nie zwiezie i nic nie wyszpieguje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Miałem taką sytuację dziś:

Leci do mnie kolo z misja napadaj.

To ja szybko kilka zmian na planecie wprowadzam tak by mieć trochę siurki dla siebie z tego starcia. No i wysyłam recki na PZ (którego jeszcze nie ma), tak by były tam 5 sek po ataku. No i wiadomo, trochę zarobiłem :)

Normalnie to powinienem wytworzyć PZ jakimś LM czy czymś, ale wtedy  bym nie zdążył (czas lotu z najbliższej planety 11min, a do ataku 8min). A tak, jest błąd a ja mam siurkę. I to chyba nie jest normalne oremi. Bo latać na stacjonuj, na księżyc którego nie ma to nie możesz, a to jest normalne.

Wcześniej (poprzednie uniwersa), ten błąd nie występował....

PS

Żona lapka oddała więc mam polskie znaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby jak nie ma to się nie poleci

ale jest też coś takiego: od jakiej ilości pokazuje pz w galaktyce?

a jak grałeś na ogame, to napewno słyszałeś o "niewidocznym pz"?

 

no więc właśnie lepiej ciąć komentarze i pretensje

zresztą samo pz jest dostosowane do warunków tej gry

lecisz na typa np gs-ami i ci bardziej zaradni wysyłają po gs-ach recki, jak się nie uda to choć pozbiera, itd...

 

robiłeś kiedyś fsy na kolonizuj na ogame? tam mony tak często nie spadają, tam się inaczej lata, a tu inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wcześniej (poprzednie uniwersa), ten błąd nie występował....

 

Gram na UNI3 (przed połączeniem UNI2) od kwietnia 2012 i zawsze można było latać na PZ którego nie ma. Tak jak napisał Oremi na Ogame jak nie było PZ nie mogłeś wysłać recków a ta wartość "niewidocznego" PZ to było do 299, jak przekroczyło 300 to było widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.