Skocz do zawartości

urlop znowu....


Che_ster

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś była poruszana kwestia urlopu i korzystania z banku.... To Moze teraz czas na sklep... Co ma sklep do gry ze nie można z niego korzystac w czasie trwania urlopu....?! Poza tym ze można nabyć w nim flote i obronę? Beznadziejne jest to ze NP ja chcąc wysłać kilka smsow i wpisać kod muszę zejsc z urlopu... A co to za roznica Czy przy wpisaniu go mam U Czy go nie mam?... Będąc na U i mając mozliwosc wpisania kodu to tak samo Jak bym byl bez U bez floty itp itd tyle ze urlop mam bo nie chce byc farmiony... Owszem zeby zablokować możliwość rozwoju na U to proponuje odblokowac sklep a zablokować w nim podczas trwania urlopu możliwość wykupowania systemów obronnych i floty inne niech zostana bo nie przeszkadza np wykupienie geologa ns u Czy wzięcie surowca bo i tak na u Nic nie kupi Za to a przy geologu sutka mu sie na u nie bedzie robic... A i jeszcze zablokować wykupienie badań...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie potrzebujesz urlopu to go nie włączaj. Skoro załączasz urlop to znaczy, że Cię nie będzie i nie będziesz korzystał w ogóle z gry, w tym ze sklepu.

Poza tym stosuj się do regulaminu:
"2.4. Nazwa tematu powinna mniej więcej określać treść postu, czyli "Jak zmienić poziom wydobycia", a nie "surowce"."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop mam bo nie mam stałego dostępu do neta tylko korzystam z telefonu i w każdej chwili Moze mi sie transfer skonczyc a nie mam już na wykupienie następnego a tego typu opcję Jak mozliwosc wejścia we flotę bez możliwości zaznaczenia statków Czy w sklep bez możliwości wykupowania systemów obronnych badań i floty powinny być dostępne w czasie trwania urlopu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.