Skocz do zawartości

blokada graczy ( sojusz )


Che_ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pomysł prosty i krótki jest możliwość blokowania graczy na pw to Moze warto by zrobić możliwość blokowania gracza żeby nie mógł złożyć podania do danego sojuszu czyli przykład ja black___hawk jako założyciel sojuszu blokuje (przykład) gracza black____hawk1 i ten juz do mnie do sojuszu podania złożyć nie moze...

 

Opcja przydatna bo mam na u3 natreta który potrafi 4 do 5 razy dziennie złożyć mi podanie do sojuszu mimo wielokrotnego odrzucania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz ze jeden? Moze inni też mają tego typu problemy a pozatym to jest tylko lekka zmiana kosmetyczna i mogło by to byc przydatne na przyszłość... a co do odrzucania Czy nieodrzucania to nie mam zamiaru żeby mi wisialo podanie na stronie sojuszu... Lubię porządek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że już w swojej karierze rozpatrywałem setki podań powiem, że u nas kiedyś podanie ponad tydzień wisiało i chłop się nie rozmyślił także.. ale Deuxs ty to już zarządzanie sojuszem obiecujesz mi poprawić już 2,5 roku, Shiwie 3,5 roku, a pierwszy temat chyba z 2008 roku jest jak się nie mylę, czyżby prace nie były realizowane? rozpoczęte?

 

powinna być opcja taka jak w oryginale, że nie można złożyć podania oraz że można poprosić o napisanie podania wg wzoru(który szef sobie pisze) bo gdzieś te funkcje zagineły, w 2006 roku jak grałem na ogame, były takowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.