Skocz do zawartości

Viher

Rekomendowane odpowiedzi

No siema.

 

Jeszcze mnei tu nie było, więc może i ja się przedstawię i powiem coś o sobie?

 

Na imie mam Maciek, wiek 22 lata. Jeśli kogoś to interesuje, to zodiakalny skorpion :) Ponoć jestem typowym przedstawicielem tego znaku - wredny, uparcie dążący do celu, ale też wierny i szarmancki (wiem wiem, czasem dobrze tak sobie posłodzić :P).

 

Liceum skończone, obecnie student. Studiuje dziennie 2 kierunki - budownictwo od października IV rok (ostatni na I stopniu) oraz matematyka III rok (ostatni na I stopniu), odpowiednio na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie oraz Uniwersytecie Szczecinskim. Mieszkam rzecz jasna w Szczecinie.

 

Co do zainteresowań, przede wszystkim muzyka, ale dość neitypowa, odchodząca powoli w zapomnienie : blues, bluesrock, southern rock. Zepsoły typu Lynard Skynard, The Derek Trucks Band. Lubię też oczywiście mzykę na żywo, więc jestem częstym gościem Free Blues Club'u w Szczecinie (od razu zrobie reklamę - serdecznie polecam! jedno z niewielu miejsc w kraju, gdzie naprawde klimateyczne i nietuzinkowe zespoły grające wymienione wyżej klimaty przyjeżdżają!).

 

Oprócz muzyki motoryzacja, ale jedynie w gazetach - nie mam czasu ani kasy na fajniejsze autka (wyjątek - na gokarty chodzę regularnie z kolegami :))

 

Oprócz tego zainteresowania, zwane przez wielu barowymi - piwo, wódeczka z kolegami jak najbardziej (ale wódka naprawdę okazjonalnie), poza tym gry pokroju bilard (widać zresztą na zdjęciu które wrzuciłem w temacie ze zdjęciami :P), piłkarzyki, dart. Swoją drogą wracając do bilarda - można mnie nazwać zawodowym amatorem albo amatorskim zawodowcem - parę latek gram, czysto rekreacyjnie, bez większych sukcesów, ale na mistrzostwach polski amatorów w najlepszej setce się znalazłem :)

 

Ah, skoro bilard, to sport. Jak sport - to też piłka nożna, tenis, squash, i taniec - z tym ostatnim najbardziej związany byłem, przez 3 lata taniec towarzyski tańczyłem, potem przez 2 lata latino (salsa, merenque, bachata, ruenda de casion itdp.). Tak tak wiem, zatwardziali faceci pewnie zaraz to skomentują że to mało męskie, ale akurat to nie ma nic do rzeczy - poza tym, kobiety lubią dorze tańczących facetów :)
 

A skoro o dziewczynach mowa, to też jedno z moich zainteresowań :) Pooglądać na ulicy czy zagadać, umówić się na kawę - zawwsze chętnie :) A że obecnie dziewczyny brak, to trzeba sobie jakoś czas organizować :)

Edytowane przez Viher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin to moim zdaniem miasto nr 1 w Polsce jesli chodzi o muzykę odchodzącą powoli w zapomnienie lub jak kto woli miasto mało popularnych brzmień. Byłem kiedyś tam na koncercie De/Vision w klubie słowianin, przymierzałem się też na Psycho czy Mesh, jednak wtedy ze względów finansowych nie mogłem sobie na to pozwolić, a teraz rodzina, praca i inne obowiązki ;/ fajnie tam macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.