Skocz do zawartości

Likwidacja opłat za przejmowane konta


kOtello

Rekomendowane odpowiedzi

W łikend byli u mnie znajomi i zeszło na gry online. Po pół godzinnej opowieści jaka to miła zabawa etc znajomy powiedział że go nakręciłem i pewnie się zarejestruje.

Jestem po rozmowie z nim na GG i powiedział że sobie odpuszcza bo napis na stronie głównej mówi "Zagraj za darmo" a jak chciał przejąć konto nieaktywne to mu system zaśpiewał dwie dychy za sms :)

 

Deusx, czy nie można by zlikwidować tych opłat? Przecież te konta i tak stoją bez opieki. Jeśli ktoś powie że jak się zapłaci to się pilnuje to powiem, jeśli się nie zapłaci i gra się znudzi to raz konto nie stało, dwa zostanie ponownie przejęte za free przez inną osobę i gra się kręci. Opłaty już na wstępie moim zdaniem tylko zniechęcają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by znieśli opłaty to konta by moment sie rozeszly po graczach i bylo by multi na multi... A koledzy Jak chcą " ZAGRAĆ ZA DARMO" to niech zaczną od nowa a nie kontynuując czyjeś dzieło... Zakładam też iż są to nooby ktorzy z ufam nie mieli nigdy doczynienia Wiec tym bardziej niech grają od zera przynajmniej sie czegos naucza z czasem... A rzecz ostatnia "ZAGRAJ ZA DARMO" a wykup konto Za darmo to chyba roznica... Po anulowaniu opłat Za wykupienie deusx nie nadarzal by z odczytywaniem meili z awanturami o zwrot kasy przez graczy którzy takie konto wykupili... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

odpłatność powinna jakaś być ale w temacie nic się nie zmieniło

 

Aby zarejestrować konto wyślij SMS o treści
ad ogamnk20 na numer 91900
Koszt 19zł (23,37 z VAT)

 

 

dalej brak nowych graczy, dalej konkursy na reklamę gry, a jak ktoś kolegę zachęca na grę i ten ktoś coś chce "podziałać" to rzuca się 23,37,

ktoś kto nie grał w cięmno takich pieniędzy wywalać nie będzie

 

 

a co do multi, to nie wasz problem jest czy konta będą multi czy nie, od tego żeby nie były to multi są SGO, to chyba dość prosto sprawdzać przez parenaście dni kontakty kont i ip

 

jak to się mówi albo kij albo marchewka, w tym wypadku ani kij ani marachewka... reklama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie które wybitnie tu pasuje, "Chytry dwa razy traci".

 

Ani nie zarobi bo nikt konta nie kupi, ani nie zarobi bo nie prowadząc konta za które nie zapłacił nie doładuje sobie Astatów na rozwój.

 

Ale będzie po mojemu, bo JA TAK ZARZĄDZIŁEM I BASTA ! ! !

 

 

deusx

Warn za spam

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że panowie chodzą po tematach i sieją niezłą propagandę. Oczyściłem jeden temat ze spamu, wchodzę w drugi i jest to samo. Teraz to już będą ostrzeżenia. O ile oremi napisał coś w temacie, o tyle kOtello kpi z regulaminu - warn.

Nikt w ciemno nie da nawet 10gr. Bo jak ktoś gra w ciemno to sobie konto od nowa za darmo zakłada, jak 99,9% użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.