Skocz do zawartości

niekompetentna administracja


W0lfmark

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc moi mili to znow ja, wasz ulubieniec

Deus jezeli ktos ZWRACA ci uwage ze dane zachowanie go denerwuje a co za tym idzie ze sobie tego nie zyczy, to laskawie NIE PISZ ze blokujesz temat z powodu braku rzekomej kultury w mojej osobie SKORO cie o tym uprzedzilem, WIEC niekulturalnym zachowaniem jest zachowanie TWOJE.

pewnie jak admin masz i tak to wszystko w du*** bo pokasujesz posty albo napiszesz co chcesz dasz bana i masz spokoj ale na przyszlosc jezeli ktos cos do ciebie mowi to to zrozum a nie to dalej ciagniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny pokazujesz brak kultury, sam napisałeś:

W0lfmark
:(13 wrzesień 2013 - 22:53)   zauwazylem ze slusznie

odnośnie blokady. Miałeś pretensję do operatora, zostałeś poinformowany, żebyś założył temat jeżeli chcesz dowodów swojej blokady. Po przedstawieniu dowodów odpowiadasz spamem ze śmiesznym obrazkiem, na sb przyznajesz się do winy a teraz zakładasz skargę.

 

Pohamuj swoje nerwy, bo niepotrzebnie złapiesz jeszcze ostrzeżenia lub bana.

Temat został zamknięty słusznie, bo twój post to tylko spam i nic więcej, niezamknięcie go doprowadziłyby do niepotrzebnej dalszej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej geniuszu ty sie ogarnij i zobacz o czym pisze ok?

napisales ze zamykasz temat Z POWODU BRAKU MOJEJ KULTURY OSOBISTEJ, a to bylo odsnosnie tego obrazka... natomiast ja cie wczesniej uprzedzilem ze nie lubie takich rzeczy ze jezeli cos jest oczywiste to ktos mi to jeszcze mowi CZAISZ? czy mam to jeszcze dluzej i prosciej rozpisac?

bo teraz powinienes odblokowac tamten post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.