Skocz do zawartości

Bash Limit


Avenger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


 


 


Chciałem aby Admini poważnie rozmyslili opcje Bash Limit w pasku Menu. bo latajac po całym uni.. cięzko liczyć ile atakow na danego gracza sie zrobiło w ciągu 24h.


 


 


Nie wiem jak inni ale szczerze mowiac mam problem bo nie zwracam uwagi czy lecialem na goscia czy nie... a jezeli wykonam z 50/100 atakow to przegladac wszystkie czy czasem na niego nie lecialem to troche uciążliwe...


 


 


 


Nie wiem czy temat byl... nie moglem znalezc wiec pisze :)


 


 


 


 


 


Pozdrawiam..!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu reklamować innych gier ale jeżeli któryś admin byłby zainteresowany jak to zrobic albo jak miałoby to wyglądać to niech pisze na PW. Bardzo przydatna sprawa moim zdaniem

 

Zrobimy to po swojemu, jeszcze dzisiaj pojawi się aktualizacja. Przy wysyłaniu floty będzie informacja ile ataków łącznie wykonaliśmy i ile na atakowaną planetę. Dodatkowo rozważę możliwość dodania na dole strony przy wysyłaniu floty odcinek z historii lotów na danego gracza, aby użytkownik mógł dokładnie zweryfikować swoje ataki (muszę sprawdzić, czy nie będzie to zbyt obciążające dla serwera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to jeszcze inaczej, dodałem dokładne informację na temat ilości wykonanych lotów, jeżeli wyrównamy lub przekroczymy limit, kolor zmieni się na czerwony. Dodatkowy przy nieaktywnych graczu pojawi się informacja, ze limity nie obowiązują.

 

Można tam dodać dokładną listę wykonanych lotów, ale przedłuży to ładowanie strony, co jak wiadomo nie jest wskazane w ostatniej zakładce przed wysłaniem floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziwne zjawisko - codziennie rano wysyłając ekspedycje mam to:

Zaatakowałeś 0/6 regulaminowych razy pozycję:
Łącznie ataków na gracza: 1/20 regulaminowych.

 

Skędy ten 1 "atak", skoro ja dopiero wstałem?

Nie może to być ostatnia ekspedycja z nocy która idealnie w podliczenie się załapała, ponieważ byłby to nierealny fuks tak trafiać codziennie :P

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj gdy farmimy, wysyłamy flotę a następnie klikamy wróć i ponownie wysyłamy kolejne UT. Jeżeli wrócimy, to nie zaktualizuje nam ilosci atakow wykonanych na gracza , jezeli takowe juz doleca. Jednak gdy będzie taka informacja później to będziemy mieli lepszy podgląd na obecny stan rzeczy... Ja to tak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spojrzałem na to z tej strony, rzeczywiście przy powrocie nie będzie aktualnej informacji. Ostatnia zakładka jest jednak już dość mocno obciążona, a skrypt liczenia ataków nie należy do najlżejszych. Dodanie tam innych rzeczy może mocno spowolnić wysyłanie flot jak i nawet pracę serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.