Skocz do zawartości

znikające wiadomości


oremi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem, nie wiem czy to tylko u mnie, ale w piątek było ok, wczoraj tj w sobotę i niedziele- już nie. Otóż pisane są wiadomości do sojuszu, czasem do mnie i ich nie widzę. Pali się że napisano np 8 wiadomości. Wchodzę w te wiadomości sojuszowe a tam nie ma nic. Jakby skasowane przed chwilą były. Wychodzę, wchodzę w wiadomości a wiadomości sojuszowych - brak, zer0

Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach - fierfox i maxthon.

 

Cała sprawa ma miejsce od soboty łącznie ok 20 wiadomości. Gram na u6 i tam tego problemu nie ma.

 

 

Pozdrawiam oremi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie unoszę, jak nie znikneły tylko się skasowały to kto je skasował? toć nie ja,,,, a więc jeśli nie to może ten co czytał niech mi może z łaski swojej powie co w tych postach było i przeprosi mnie i mój sojusz :)

kultura wymaga tego że ten co nie swoje listy czyta a potem przez przypadek pali w piecu to mówi temu do kogo ten list był, co w nim było... rozumiesz Mr? 

kim to trzeba być aby czytać nie swoje a potem jeszcze udawać że sprawy nie ma

 

edit: a potem się okazuje że ktoś o mnie coś pisał, a ja nawet nie wiedziałem,... urlop wziął na dwa tygodnie a ja go z sojuszu wywaliłem bo nie napisał mi.... jak widać pisał,,..

 

a potem się dziwią że nikt tu nie gra, nie pisze w sojuszu, nie pisze na forum,... CENZURA...

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie unoszę, jak nie znikneły tylko się skasowały to kto je skasował? toć nie ja,,,, a więc jeśli nie to może ten co czytał niech mi może z łaski swojej powie co w tych postach było i przeprosi mnie i mój sojusz :)

kultura wymaga tego że ten co nie swoje listy czyta a potem przez przypadek pali w piecu to mówi temu do kogo ten list był, co w nim było... rozumiesz Mr? 

kim to trzeba być aby czytać nie swoje a potem jeszcze udawać że sprawy nie ma

 

W woli wyjaśnienia:

Nikt nie czytał Twoich wiadomości ani specjalnie ich nie usuwał. Skrzynki zostały wyczyszczone każdemu graczowi na uniwersum bez wyjątku. Miało to miejsce na skutek błędu.

Spójrz w pręgierz i dowiesz się jaka była przyczyna usunięcia wiadomości. Niestety zamiast usunąć wiadomości od konkretnego gracza system wyczyścił wszystko bez wyjątku.

Nie było to zamierzone działanie z naszej strony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W woli wyjaśnienia:

Nikt nie czytał Twoich wiadomości ani specjalnie ich nie usuwał. Skrzynki zostały wyczyszczone każdemu graczowi na uniwersum bez wyjątku. Miało to miejsce na skutek błędu.

Spójrz w pręgierz i dowiesz się jaka była przyczyna usunięcia wiadomości. Niestety zamiast usunąć wiadomości od konkretnego gracza system wyczyścił wszystko bez wyjątku.

Nie było to zamierzone działanie z naszej strony :(

.

 

teraz rozumiem :) dziękuje

.....ale jeśli tak to może Karol byście dali informacje dla ludzi na u7, że w wyniku "błędu" zostały skasowane wiadomości od .... do.... i tzw przepraszamy..

ja do soju pisać nie będę,,, macie czas na "promocje w pw" to i taką informacje dajcie..

 

ps. do mnie ktoś coś pisał... i teraz flaszka dla tego co mi powie kto pisał i co pisał....

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć że rozsyłał na wszystkich UNI?

 

A co to ma do rzeczy gdzie wysyłał ? Wątek dotyczy wiadomości na uniwersum 7. Zamiast wysyłać wiadomości pierw po zaistnieniu błędu z naszej strony natychmiast zostały poczynione kroki w celu jego wyeliminowania i ponowna taka sytuacja się już nie zdarzy.

 

Dodaliśmy też informację o błędzie do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co to ma do rzeczy gdzie wysyłał ? Wątek dotyczy wiadomości na uniwersum 7

 

Ma tyle do rzeczy że dziś po południu jak włączyłem kompa i zalogowałem się na U3 to miałem wyświetlone Nowe XXX wiadomości a jak wszedłem w folder Wszystkie to była tylko jedna od Admina, w związku z tym pytam gdzie reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tyle do rzeczy że dziś po południu jak włączyłem kompa i zalogowałem się na U3 to miałem wyświetlone Nowe XXX wiadomości a jak wszedłem w folder Wszystkie to była tylko jedna od Admina, w związku z tym pytam gdzie reszta?

też gram na u3 i wszystkie wiadomości się zachowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.